Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: NK Radeče - NŠ NK Krško B 2 : 2 2 : 2
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Krajšek Klemen 30.04.07
  3  Bregar Uroš 14.10.06
  4  Lindič Domen 20.12.06
  5  Tratar Blaž (K) 24.01.05
  6  Knez Žan 16.09.05
  7  Končan Maj 28.11.06
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  9  Lapornik Val Anton 23.06.05
  10  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Okorn Filip 03.09.06
  17  Novšak Alen 03.07.06
  18  Šemić Elmin 24.07.06
  19  Jevševar Jakob 21.09.07
  21  Čakš Nejc 25.05.06
  23  Radić Blaž 01.07.07
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Sotelšek Andraž (V) 07.02.06
  4  Lenič Leon 17.03.06
  6  Medvešek Nik 14.08.06
  8  Kmetič Maj 12.05.06
  9  Zajc Lan 27.11.06
  14  Kozole Žiga 26.12.06
  15  Pacek Domen 02.02.06
  16  Pirc Nik 29.08.06
  25  Štefančič Tilen 21.03.06
  44  Krajnčič Jakob 14.10.06
  45  Tršinar Martin 11.11.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  94  Fila Lovro 28.10.06
  95  Krošelj Denis 29.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Privšek Franc
   NŠ NK Krško B
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 1 7 - Končan Maj (18')
   2 : 1 11 - Okorn Filip (20')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   9 - Zajc Lan (15') 
   2 : 2   16 - Pirc Nik (27') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
    9 - Lapornik Val Anton (26')
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan