Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: NK Brežice 1919 B - AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 7 0 : 1
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  4  Denžič David 12.02.05
  8  Ostrelič Mark 19.11.06
  11  Zupančič Alex 30.07.05
  48  Senica Jan 07.08.06
  49  Klarić Aleks 22.08.06
  52  Balon Jure (K) 13.03.06
  53  Zupančič Žan 08.09.06
  56  Marčun Nik 26.03.06
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  3  Čakš Blaž 17.11.05
  4  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  7  Canoski Nihat 24.11.06
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Šepic Nino 16.11.06
  13  Toplak Patrik 29.08.05
  14  Mikez Tjaš 02.08.05
  16  Artnak Tilen 25.05.06
  18  Grašič Mark 19.11.06
  20  Korez Tilen 01.03.05
  21  Hercog Tilen 09.08.05
  22  Stanković Sven 16.04.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   STRELCI
   NK Brežice 1919 B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   14 - Mikez Tjaš (1') 
   0 : 2   22 - Stanković Sven (33') 
   0 : 3   20 - Korez Tilen (39') 
   0 : 4   14 - Mikez Tjaš (44') 
   0 : 5   11 - Šepic Nino (52') 
   0 : 6   13 - Toplak Patrik (55') 
   0 : 7   13 - Toplak Patrik (59') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan