Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 18. krog 03.06.18
   TEKMA: Zreče - Rudar Velenje B 1 : 10 0 : 6
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Podgrajšek Aljaž (V)
  3  Rep Patrik
  4  Kotnik Tilen
  5  Gričnik Gregor
  6  Hren Niko
  7  Bezjak Nejc
  8  Rutnik David
  9  Delić Delayl
  10  Herman Enej (K)
  11  Krautberger Tim
  13  Pašagić Aylan
  14  Filipič Kristjan
  15  Hren Matevž
  16  Potnik Peter
  18  Kevin Zlodej
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  4  Anić Juriy
  5  Bulajić Leon
  6  Hodžić Bajro
  7  Jahić Adin
  8  Mrkonjić Neo
  9  Mujičić Sinaj
  10  Krejić Stevo (K)
  11  Omerović Alen
  13  Dedić Elmas
  14  Pavić Marcel
  17  Halilović Ajas
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   Zreče
   1 : 10 10 - Herman Enej (60')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   17 - Halilović Ajas (7') 
   0 : 2   17 - Halilović Ajas (12') 
   0 : 3   10 - Krejić Stevo (20') 
   0 : 4   11 - Omerović Alen (25') 
   0 : 5   10 - Krejić Stevo (26') 
   0 : 6   5 - Bulajić Leon (28') 
   0 : 7   11 - Omerović Alen (44') 
   0 : 8   11 - Omerović Alen (49') 
   0 : 9   5 - Bulajić Leon (52') 
   0 : 10   7 - Jahić Adin (57') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan