Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 14. krog 06.05.18
   TEKMA: Zreče - ND Polzela 0 : 9 0 : 3
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Kotnik Tilen (V,K)
  3  Rep Patrik
  5  Kevin Zlodej
  6  Hren Niko
  7  Bezjak Nejc
  8  Rutnik David
  9  Gričnik Gregor
  10  Herman Enej
  11  Krautberger Tim
  13  Pašagić Aylan
  14  Filipič Kristjan
  15  Hren Matevž
  17  Ribič Matevž
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Mejak Nik (V)
  2  Tajnšek Svit
  4  Zabukovnik Nik
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  7  Crnković Nikola
  8  Beti Luka
  9  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure (K)
  11  GOLTNIK LOVRO
  13  Srebočan Nik
  16  Štahl Lovro
  18  Mak Gašper
  20  Marsel Tian
  21  MILČIĆ LEON
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Zreče
   0 : 8 15 - Hren Matevž (51')AG
   ND Polzela
   0 : 1   18 - Mak Gašper (17') 
   0 : 2   16 - Štahl Lovro (19') 
   0 : 3   20 - Marsel Tian (28') 
   0 : 4   6 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon (32') 
   0 : 5   11 - GOLTNIK LOVRO (35') 
   0 : 6   9 - Vrbovšek Dominik (45') 
   0 : 7   11 - GOLTNIK LOVRO (49') 
   0 : 9   10 - Novak Jure (54') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   Zreče
   ND Polzela
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan