Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 12. krog 15.04.18
   TEKMA: NK Šoštanj - ND Mozirje B 15 : 0 6 : 0
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Jelenko Tjaš (V)
  2  Pečnik Jaka
  3  Andrejc Mark
  4  Tonkli Alex
  5  Ledinek Nik
  6  Juvan Domen (K)
  7  Skornšek Tian
  8  Napotnik Leon
  9  Hairlahović Amar
  10  Menih Dokl Jošt
  11  Avdić Elmir
  13  Xhoxhaj Anid
  14  Zupan Domen
   ND Mozirje B
Priimek in ime
  4  Poznič Nal
  8  Šertl Kevin
  9  Lekše Rok
  10  Kolar Bor
  11  Bašić Belmin
  12  Polak Enej (V)
  14  Ažman Izar
  16  Pleterski Bor
  17  Iršič Mark
  18  Zavolovšek Aleks (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   ND Mozirje B
   Brinjovc Marko
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 9 - Hairlahović Amar (14')
   2 : 0 11 - Avdić Elmir (18')
   3 : 0 11 - Avdić Elmir (19')
   4 : 0 10 - Menih Dokl Jošt (23')
   5 : 0 6 - Juvan Domen (24')
   6 : 0 9 - Hairlahović Amar (28')
   7 : 0 11 - Avdić Elmir (31')
   8 : 0 9 - Hairlahović Amar (34')
   9 : 0 3 - Andrejc Mark (44')
   10 : 0 3 - Andrejc Mark (47')
   11 : 0 9 - Hairlahović Amar (48')
   12 : 0 9 - Hairlahović Amar (50')
   13 : 0 3 - Andrejc Mark (53')
   14 : 0 11 - Avdić Elmir (59')
   15 : 0 11 - Avdić Elmir (60')
   ND Mozirje B
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   ND Mozirje B
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   ND Mozirje B
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan