Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 10. krog 04.04.18
   TEKMA: ND Mozirje B - NK Vransko 4 : 3 2 : 0
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje B
Priimek in ime Rojen
  4  Poznič Nal 01.11.06
  6  Šertl Kevin 22.06.06
  7  Ažman Izar 20.10.06
  8  Predovnik Lan 07.03.06
  10  Lekše Rok 24.10.06
  11  Bašić Belmin 27.08.06
  12  Polak Enej 27.10.06
  13  Kolar Bor 25.06.06
  14  Bačovnik Slavko 02.11.05
  15  Strojanšek Žan 06.04.06
  16  Pleterski Bor 13.07.05
  17  Iršič Mark 23.05.06
  18  Zavolovšek Aleks (K) 22.07.06
  41  Kerznar Miha (V) 24.02.06
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  3  Šnurer Luka 03.10.06
  4  Turecki Gal 29.07.05
  7  Čater Žiga 11.09.06
  8  Praprotnik Lovro (K) 15.03.05
  9  Poljanšek Aleš 14.04.05
  10  Grobljar Nejc 19.06.06
  11  Božič Luka 17.05.06
  12  Turnšek Žiga (V) 09.02.05
  15  Šmajs Nejc 10.12.05
  18  Lapuh Nejc 30.08.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje B
   Bezovnik David
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   ND Mozirje B
   1 : 0 7 - Ažman Izar (14')
   2 : 0 10 - Lekše Rok (25')
   3 : 2 14 - Bačovnik Slavko (45')
   4 : 2 18 - Zavolovšek Aleks (46')11m
   NK Vransko
   2 : 1   8 - Praprotnik Lovro (35') 
   2 : 2   11 - Božič Luka (40') 
   4 : 3   8 - Praprotnik Lovro (50') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje B
   NK Vransko
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje B
   NK Vransko
   MENJAVE
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan