Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: NK Vransko - NK Ljubno ob Savinji 0 : 3 0 : 3
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  1  Vučajnk Žiga (V) 18.01.06
  2  Piskar Gal 16.12.05
  3  Turnšek Žiga 09.02.05
  7  Pikl Tevž 22.05.05
  8  Turecki Gal 29.07.05
  9  Božič Luka (K) 17.05.06
  10  Grobljar Nejc 19.06.06
  11  Poljanšek Aleš 14.04.05
  13  Radulj Val 22.02.07
  15  Lipovšek Tomaž 18.10.05
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Nerat Štefan 08.11.06
  5  Sem Luka 09.07.06
  6  Valte Žak 10.04.06
  7  Klačko Lik Filip 18.10.05
  8  Robnik David 28.01.06
  9  Jeraj Kimi (K) 20.04.05
  10  Rigelnik Žiga 12.10.05
  11  Poličnik Maks 20.07.05
  13  Presečnik Matic 01.06.05
  14  Zamernik Rok 03.03.05
  15  Nerat Nace 24.12.06
  16  Strgar Klemen 06.10.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Vransko
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   1 - Štiglic Denis (9') 
   0 : 2   11 - Poličnik Maks (13') 
   0 : 3   14 - Zamernik Rok (17') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   NK Ljubno ob Savinji
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   NK Ljubno ob Savinji
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan