Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: ND Polzela - Dravinja B 11 : 0 6 : 0
   Kraj: Polzela - Igrišče Polzela    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Aberšek Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime
  2  Tajnšek Svit
  4  Kovač Klemen
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  7  Zabukovnik Nik
  8  Beti Luka
  9  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure (K)
  11  GOLTNIK LOVRO
  12  Pungaršek Jaka (V)
  14  Beganovič Armando
  16  Štahl Lovro
  17  MILČIĆ LEON
  18  Mak Gašper
  20  Marsel Tian
  21  Vižintin Tadej
  22  Dolinšek Ažbe
   Dravinja B
Priimek in ime
  1  Stanovnik Gal (V)
  5  Lipuš Mark
  7  Šipka Tian
  8  Drobne Jošt
  9  Črešnar Tjaš
  10  Kotnik Ažbe
  11  Gošnik Lenart
  13  Marguč Jan
  14  Gorinšek Luka
  16  Jager Tilen
  18  Ogrinc Leon-Kristjan
  21  Strmšek Miha (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   Dravinja B
   Golčman Tomaž
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (3')
   2 : 0 10 - Novak Jure (8')
   3 : 0 10 - Novak Jure (12')
   4 : 0 10 - Novak Jure (20')
   5 : 0 10 - Novak Jure (22')
   6 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (23')
   7 : 0 10 - Novak Jure (32')
   8 : 0 17 - MILČIĆ LEON (39')
   9 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (54')
   11 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (60')
   Dravinja B
   10 : 0   16 - Jager Tilen (55')  AG
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   Dravinja B
    8 - Drobne Jošt (47')
    9 - Črešnar Tjaš (53')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   Dravinja B
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan