Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 6. krog 09.10.17
   TEKMA: NK Žalec B - ND Mozirje B 6 : 3 3 : 1
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec B
Priimek in ime
  2  Zavasnik Aljaž (K)
  4  Maslić Slavko
  5  Kovač Murko Leon
  7  Vozelj Vid
  8  Štekovič Tom
  9  Urisek Tim
  10  Kozulič Mark
  11  Nakov Filip
  14  Vozelj Gregor
  15  Kuzman Lan
  16  Žura Maj
  18  Štekovič Timotej
  22  Divjak Vid (V)
   ND Mozirje B
Priimek in ime
  2  Bevc Rampre Alen
  4  Poznič Nal
  5  Šertl Kevin
  6  Zavolovšek Aleks
  7  Predovnik Lan
  9  Kolar Bor
  10  Ažman Izar
  11  Pleterski Bor
  12  Kerznar Miha
  14  Forštner David
  15  Jakop Jaka
  16  Bašić Belmin
  18  Strojanšek Žan
  19  Iršič Mark
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec B
   Križnik Marko
   ND Mozirje B
   Bezovnik David
   STRELCI
   NK Žalec B
   2 : 0 4 - Maslić Slavko (11')
   3 : 1 4 - Maslić Slavko (21')
   4 : 1 8 - Štekovič Tom (35')
   5 : 1 15 - Kuzman Lan (38')
   6 : 2 10 - Kozulič Mark (52')
   ND Mozirje B
   1 : 0   16 - Bašić Belmin (3')  AG
   2 : 1   10 - Ažman Izar (14') 
   5 : 2   6 - Zavolovšek Aleks (50') 
   6 : 3   7 - Predovnik Lan (55') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec B
   ND Mozirje B
   IZKLJUČENI
   NK Žalec B
   ND Mozirje B
   MENJAVE
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan