Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 3. krog 17.09.17
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Žalec B 3 : 0 2 : 0
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Poličnik Frenk 01.06.06
  5  Strgar Klemen 06.10.05
  6  Pek Luka 11.09.07
  7  Sem Luka 09.07.06
  8  Černivšek Marcel 14.05.07
  9  Jeraj Kimi (K) 20.04.05
  10  Rigelnik Žiga 12.10.05
  11  Poličnik Maks 20.07.05
  13  Presečnik Matic 01.06.05
  14  Zamernik Rok 03.03.05
  15  Nerat Nace 24.12.06
  16  Nerat Štefan 08.11.06
   NK Žalec B
Priimek in ime Rojen
  1  Divjak Vid (V) 14.06.05
  2  Štekovič Timotej 22.06.05
  3  Urisek Tim 21.09.05
  4  Maslić Slavko 22.06.06
  7  Štekovič Tom 17.09.06
  8  Strojin Nejc 29.04.06
  9  Pečečnik Filip 04.12.06
  10  Kovač Murko Leon 13.12.06
  11  Kozulič Mark 05.06.05
  12  Zidar Aljoša (V) 19.07.06
  13  Vozelj Gregor 17.08.05
  14  Kuzman Lan 08.03.05
  16  Zavasnik Aljaž (K) 07.01.05
  19  Vozelj Vid 01.11.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Žalec B
   Florjanc Gašper
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 9 - Jeraj Kimi (20')
   2 : 0 9 - Jeraj Kimi (23')
   3 : 0 9 - Jeraj Kimi (58')
   NK Žalec B
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    14 - Zamernik Rok (60')
   NK Žalec B
    10 - Kovač Murko Leon (27')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Žalec B
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan