Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 16. krog 18.04.18
   TEKMA: NK Celje A - Dravinja A 5 : 1 2 : 1
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Rogel Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  20  Grlić Niko 17.08.06
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  3  Jager Tilen 18.02.05
  5  Lipuš Mark 25.02.05
  6  Drobne Jošt 24.09.05
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  12  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 1 2 - Rezar Matevž (18')
   2 : 1 11 - Benedejčič Matevž (19')
   3 : 1 16 - Milanez Domen (37')
   4 : 1 9 - Šarlah Enej (49')
   5 : 1 5 - Džumhur Sen (56')
   Dravinja A
   0 : 1   20 - Dover Gregor (13') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   Dravinja A
    10 - Janžič Lan (30')
    3 - Jager Tilen (43')
    7 - Mokotar Miha (47')
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan