Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 15. krog 08.04.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - NK Celje A 2 : 3 1 : 1
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  4  Župančič Jan 13.02.05
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Mitič Tian 10.06.06
  7  Strgar Domen 29.06.05
  8  Srpčič Nik 21.04.05
  9  Kranjčič Gal 12.02.06
  10  Brdik Tomaž 28.08.06
  11  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  13  Hervol Žiga 06.07.06
  98  Brkić Timotej (K) 18.07.05
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
  19  Rezar Matevž 17.01.05
  20  Grlić Niko 17.08.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 1 7 - Strgar Domen (5')
   2 : 1 7 - Strgar Domen (44')
   NK Celje A
   0 : 1   10 - Mlakar Luka (3') 
   2 : 2   8 - Jevšenak Florjan (45') 
   2 : 3   8 - Jevšenak Florjan (58') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   NK Celje A
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan