Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 13. krog 04.04.18
   TEKMA: NK Celje A - NK Šmartno 1928 14 : 0 10 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 46
   1. sodnik: Veber Aleks
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Ravnak Denis
  2  Rezar Matevž
  5  Džumhur Sen
  7  Bohinec Kopitar Svit
  8  Jevšenak Florjan (K)
  9  Šarlah Enej
  10  Mlakar Luka
  11  Benedejčič Matevž
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V)
  13  Mijošek Tino
  16  Milanez Domen
  20  Grlić Niko
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  8  Pirečnik Nik
  10  Vidmar David
  12  Suljanovič Jan (V)
  13  Hudolin Oskar
  14  Rakun Marko
  15  Potočnik Anej
  17  Sušnik Jaka
  19  Fajdiga Žak (K)
  23  Stojko Krevzel Gal
  24  Vodovnik Tilen
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 5 - Džumhur Sen (4')
   2 : 0 10 - Mlakar Luka (5')
   3 : 0 8 - Jevšenak Florjan (7')
   4 : 0 10 - Mlakar Luka (14')
   5 : 0 10 - Mlakar Luka (18')
   6 : 0 5 - Džumhur Sen (21')
   7 : 0 10 - Mlakar Luka (25')
   8 : 0 10 - Mlakar Luka (26')
   9 : 0 7 - Bohinec Kopitar Svit (27')
   10 : 0 16 - Milanez Domen (29')
   11 : 0 11 - Benedejčič Matevž (31')
   12 : 0 10 - Mlakar Luka (34')
   13 : 0 8 - Jevšenak Florjan (55')
   14 : 0 2 - Rezar Matevž (59')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan