Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 14. krog 25.03.18
   TEKMA: Fosilum Šentjur - Dravinja A 1 : 4 1 : 1
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Šakić Antonio (V) 21.06.05
  2  Podgoršek Alen 26.08.05
  3  Mulej Rožle 13.06.05
  4  Šuster Martin 29.11.05
  5  Marguč Tai 06.10.06
  6  Čolovič Jakob (K) 29.08.05
  7  Pavčnik Žan 19.08.06
  9  Križnik Dominik 22.04.05
  10  Strašek Tim 04.04.06
  11  Selič Žiga 14.05.06
  12  Kotar Tim 05.04.05
  13  Studnička Tian 25.05.06
  14  Kačičnik Miha 24.01.06
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  3  Jager Tilen 18.02.05
  5  Strnad Bor 11.01.05
  6  Drobne Jošt 24.09.05
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  11  Lipuš Mark 25.02.05
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 1 6 - Čolovič Jakob (30')
   Dravinja A
   0 : 1   10 - Janžič Lan (9') 
   1 : 2   8 - Ciglarič Žiga (32') 
   1 : 3   21 - Markelc Maks (57') 
   1 : 4   5 - Strnad Bor (59') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    4 - Šuster Martin (29')
    5 - Marguč Tai (55')
   Dravinja A
    20 - Dover Gregor (50')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   Dravinja A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan