Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 13. krog 21.03.18
   TEKMA: Rudar Velenje A - Dravinja A 5 : 1 1 : 1
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Rogel Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  2  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Trumić Ajas 24.06.05
  5  Majhen Anže 01.10.05
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Turinek Andraž 30.04.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  13  Doberšek Tit 27.09.05
  17  Jurić Tin 17.05.06
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  4  Drobne Jošt 24.09.05
  5  Lipuš Mark 25.02.05
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  25  Strnad Bor 11.01.05
  26  Jager Tilen 18.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 11 - Abbas Tarik (6')
   2 : 1 10 - Matanovič Tim (34')
   3 : 1 2 - Sulejmanović Lejl (42')
   4 : 1 2 - Sulejmanović Lejl (48')
   5 : 1 2 - Sulejmanović Lejl (60')
   Dravinja A
   1 : 1   10 - Janžič Lan (27') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   Dravinja A
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   Dravinja A
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan