Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 15.11.17
   TEKMA: NK Celje A - NK Žalec A 2 : 2 0 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 74
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  3  Rakita Van 26.01.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Crnković Nikola 06.12.05
  6  Džumhur Sen 26.10.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Ravnak Denis 14.02.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  16  Milanez Domen 18.08.05
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  2  Petek Staš 02.11.06
  4  Križnik Tai 13.05.06
  6  Brečko Enej 23.04.06
  7  Jensterle Jaka 25.04.07
  8  Kuburaš Tarik 22.09.05
  10  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  11  Lešnik Urh 25.04.06
  12  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  13  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  17  Kotnik Gorazd 03.02.05
  19  Švec Gal 11.01.05
  21  Golič Lovro (K) 05.03.06
  25  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 15 - Selčan Tit (36')
   2 : 0 9 - Šarlah Enej (52')
   NK Žalec A
   2 : 1   10 - Bavčar Pantelič Kristjan (55') 
   2 : 2   21 - Golič Lovro (57') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   NK Žalec A
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Žalec A
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan