Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 11. krog 05.11.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Šmartno 1928 0 : 1 0 : 0
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Kolar Matic (V) 16.04.05
  2  Voga Andraž 07.05.05
  3  Mulej Rožle 13.06.05
  4  Podgoršek Alen 26.08.05
  5  Šuster Martin 29.11.05
  6  Marguč Tai 06.10.06
  7  Čolovič Jakob (K) 29.08.05
  8  Križnik Dominik 22.04.05
  9  Strašek Tim 04.04.06
  10  Selič Žiga 14.05.06
  11  Kotar Tim 05.04.05
  13  Pevcin Luka 14.09.06
  14  Studnička Tian 25.05.06
  15  Kačičnik Miha 24.01.06
  16  Šakić Antonio 21.06.05
  17  Pavčnik Žan 19.08.06
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  4  Potočnik Anej 10.10.06
  7  Sušnik Jaka 05.04.05
  8  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  10  Vidmar David 15.08.05
  11  Kokol Filip 19.04.05
  12  Suljanovič Jan (V) 11.12.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Rakun Marko 22.01.05
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  19  Pirečnik Nik 16.12.06
  20  Fajdiga Žak 26.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   13 - Hudolin Oskar (39') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    2 - Voga Andraž (38')
    11 - Kotar Tim (59')
   NK Šmartno 1928
    14 - Rakun Marko (58')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan