Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 24.09.17
   TEKMA: NK Šampion A - Fosilum Šentjur 5 : 0 2 : 0
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  4  Stegu Filip 27.05.06
  6  Drobne Maj 29.03.05
  7  Malec Tine 14.01.05
  8  Dobovičnik Ben 04.02.05
  9  Jazavac Mirza 28.03.05
  10  Štante Tjaš 19.09.05
  11  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  15  Presinger Nik 24.07.05
  16  Tabaković Esad 17.02.05
  17  Krajnc Jakob (K) 29.05.05
  18  Hempt Lukas 10.09.05
  19  Obreza Tai 28.08.05
  21  Delić Nikola 06.12.05
  31  Cvek Blaž (V) 02.08.05
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Kolar Matic (V) 16.04.05
  2  Voga Andraž (K) 07.05.05
  3  Mulej Rožle 13.06.05
  4  Kačičnik Miha 24.01.06
  5  Marguč Tai 06.10.06
  6  Šuster Martin 29.11.05
  7  Šakić Antonio 21.06.05
  9  Kotar Tim 05.04.05
  10  Selič Žiga 14.05.06
  11  Podgoršek Alen 26.08.05
  12  Špoljarič Anže (V) 19.12.05
  13  Križnik Dominik 22.04.05
  14  Studnička Tian 25.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Šampion A
   1 : 0 11 - Hodnik Nik Gašper (17')
   2 : 0 11 - Hodnik Nik Gašper (28')
   3 : 0 7 - Malec Tine (36')
   4 : 0 9 - Jazavac Mirza (55')
   5 : 0 6 - Drobne Maj (57')
   Fosilum Šentjur
   OPOMINJANI
   NK Šampion A
   Fosilum Šentjur
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan