Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 4. krog 17.09.17
   TEKMA: NK Celje A - NK Brežice 1919 A 8 : 2 3 : 2
   Kraj: Celje - Olimp - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 46
   1. sodnik: Romih Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  2  Rezar Matevž
  3  Rakita Van
  4  Stjepanović Njegoš
  5  Crnković Nikola
  6  Džumhur Sen
  7  Bohinec Kopitar Svit
  8  Jevšenak Florjan (K)
  9  Šarlah Enej
  10  Mlakar Luka
  11  Benedejčič Matevž
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V)
  13  Mijošek Tino
  15  Selčan Tit
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Petrišič Martin (V)
  2  Mitič Tian
  3  Baškovič Nil
  4  Hervol Žiga
  6  Srpčič Nik
  8  Pavlovič Vid
  9  Strgar Domen
  10  Kranjčič Gal
  11  Brkić Timotej
  66  Župančič Jan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   NK Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 1 7 - Bohinec Kopitar Svit (7')
   2 : 1 6 - Džumhur Sen (11')
   3 : 1 9 - Šarlah Enej (14')
   4 : 2 9 - Šarlah Enej (36')
   5 : 2 6 - Džumhur Sen (45')
   6 : 2 11 - Benedejčič Matevž (49')
   7 : 2 8 - Jevšenak Florjan (55')
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   9 - Strgar Domen (3') 
   3 : 2   8 - Pavlovič Vid (16') 
   8 : 2   11 - Brkić Timotej (57')  AG
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   NK Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan