Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 2. krog 03.09.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Brežice 1919 A 0 : 6 0 : 1
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Kolar Matic (V) 16.04.05
  3  Mulej Rožle 13.06.05
  4  Marguč Tai 06.10.06
  5  Šuster Martin 29.11.05
  6  Pavčnik Žan 19.08.06
  7  Križnik Dominik 22.04.05
  9  Čolovič Jakob (K) 29.08.05
  10  Kotar Tim 05.04.05
  11  Kačičnik Miha 24.01.06
  12  Špoljarič Anže (V) 19.12.05
  13  Juršinič Klemen 13.06.06
  14  Kugler Teo 09.05.06
  15  Selič Žiga 14.05.06
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  3  Baškovič Nil 27.11.05
  4  Hervol Žiga 06.07.06
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Srpčič Nik 21.04.05
  7  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  8  Pavlovič Vid 21.09.05
  9  Strgar Domen 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej (K) 18.07.05
  40  Bibič Maj 12.08.05
  66  Župančič Jan 13.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   NK Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   4 - Hervol Žiga (6') 
   0 : 2   9 - Strgar Domen (34') 
   0 : 3   10 - Kranjčič Gal (35') 
   0 : 4   9 - Strgar Domen (38') 
   0 : 5   10 - Kranjčič Gal (47') 
   0 : 6   6 - Srpčič Nik (58') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   NK Brežice 1919 A
    8 - Pavlovič Vid (39')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica : Šampion 0 : 4
Pohorje : S.Rojko Dobrovce 2 : 1
Mons Claudius : Dravinja 1 : 1
Zreče : Šmarje pri Jelšah 8 : 0
AjDAS Lenart : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3
Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Videm : Fosilum Šentjur 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan