Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 1. krog 27.08.17
   TEKMA: NK Rogaška - NŠ NK Krško A 1 : 12 1 : 5
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Romih Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime Rojen
  1  Pelko Borut (V) 21.03.05
  2  Drofenik Žiga 12.11.06
  4  Majer Nejc (K) 16.03.05
  5  Drozg Vid 17.04.06
  6  Kunštek Jaša 13.05.06
  7  Toplak Patrik 29.08.05
  8  Cvek Tin 10.05.06
  9  Šiljeg Leon 19.07.05
  10  Hernavs Miha 21.11.05
  11  Osrečki Staš 09.01.06
  12  Lorber Žan (V) 18.10.06
  13  Arzenšek Luka 21.07.06
  14  Potočnik Nik 04.03.06
  15  Hajder Ilija 22.12.06
  16  Tišma Vito 10.10.06
  17  Cesarec Vid 23.07.06
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  4  Milanović Lan 13.02.05
  9  Čuber Potočnik Jaka 17.06.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  11  Meze Tai 14.06.06
  16  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  18  Golob Gal 17.06.06
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  23  Medved Val (V) 14.02.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  98  Dubrić Sanjin 21.12.05
  99  Bračun Urban 20.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Andraž
   NŠ NK Krško A
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 10 - Hernavs Miha (2')
   NŠ NK Krško A
   1 : 1   9 - Čuber Potočnik Jaka (10') 
   1 : 2   19 - Božič Jure (19') 
   1 : 3   10 - Kržan Luka (25') 
   1 : 4   11 - Meze Tai (29') 
   1 : 5   11 - Meze Tai (30') 
   1 : 6   98 - Dubrić Sanjin (33') 
   1 : 7   98 - Dubrić Sanjin (35') 
   1 : 8   9 - Čuber Potočnik Jaka (40') 
   1 : 9   9 - Čuber Potočnik Jaka (44') 
   1 : 10   9 - Čuber Potočnik Jaka (46') 
   1 : 11   97 - Katič Patrik (51') 
   1 : 12   97 - Katič Patrik (59') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    9 - Šiljeg Leon (40')
   NŠ NK Krško A
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
13. krog 11.11.17
Kety EMMI Bistrica : Šampion 0 : 4
Pohorje : S.Rojko Dobrovce 2 : 1
Mons Claudius : Dravinja 1 : 1
Zreče : Šmarje pri Jelšah 8 : 0
AjDAS Lenart : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 3
Korotan Prevalje : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Videm : Fosilum Šentjur 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan