Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 12. krog 06.04.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - NK Šmartno 1928 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Dimic Sebastijan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V) 28.08.03
  3  Zlobko Filip 29.04.04
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Cerjak Nik 17.07.03
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Črpič Jakob (K) 13.09.03
  8  Kukovica Luka 14.02.03
  9  Geč Nik 15.02.04
  11  Račič Tim 14.03.03
  13  Bajs Domen 12.11.04
  15  Strgar Domen 29.06.05
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Grašič Rok (V) 31.12.03
  4  Dogaris Jan (K) 15.01.03
  5  Strmčnik Jaka 06.04.03
  6  Lenošek Urban 21.06.03
  7  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  9  Dogaris Maj 19.07.04
  10  Primožič Nejc 06.04.03
  11  Jurinec Žan 05.02.03
  15  Vasle Žan Luka 15.07.03
  17  Bezjak Tilen 15.06.03
  18  Zapušek Jure 02.09.05
  Rezervni igralci
  10  Čurič Luka 11.04.04
  14  Brkić Timotej 18.07.05
  Rezervni igralci
  20  Fajdiga Žak 26.06.05
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 0 3 - Zlobko Filip (38')
   2 : 0 11 - Račič Tim (55')
   3 : 0 10 - Čurič Luka (67')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
    6 - Juhart Luka (45')
   NK Šmartno 1928
    6 - Lenošek Urban (37')
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
  52'     10 - Čurič Luka
       15 - Strgar Domen
  55'     14 - Brkić Timotej
       8 - Kukovica Luka
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  56'     20 - Fajdiga Žak
       7 - Pirečnik Rok Jože
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan