Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 12. krog 06.04.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - NK Šmartno 1928 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Dimic Sebastijan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  3  Zlobko Filip
  4  Urek Luka
  5  Cerjak Nik
  6  Juhart Luka
  7  Črpič Jakob (K)
  8  Kukovica Luka
  9  Geč Nik
  11  Račič Tim
  13  Bajs Domen
  15  Strgar Domen
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V)
  4  Dogaris Jan (K)
  5  Strmčnik Jaka
  6  Lenošek Urban
  7  Pirečnik Rok Jože
  9  Dogaris Maj
  10  Primožič Nejc
  11  Jurinec Žan
  15  Vasle Žan Luka
  17  Bezjak Tilen
  18  Zapušek Jure
  Rezervni igralci
  10  Čurič Luka
  14  Brkić Timotej
  Rezervni igralci
  20  Fajdiga Žak
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 0 3 - Zlobko Filip (38')
   2 : 0 11 - Račič Tim (55')
   3 : 0 10 - Čurič Luka (67')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
    6 - Juhart Luka (45')
   NK Šmartno 1928
    6 - Lenošek Urban (37')
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
  52'     10 - Čurič Luka
       15 - Strgar Domen
  55'     14 - Brkić Timotej
       8 - Kukovica Luka
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  56'     20 - Fajdiga Žak
       7 - Pirečnik Rok Jože
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan