Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 8. krog 18.10.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - NK Žalec 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V)
  4  Dogaris Jan (K)
  5  Strmčnik Jaka
  7  Pirečnik Rok Jože
  9  Dogaris Maj
  10  Primožič Nejc
  11  Jurinec Žan
  15  Vasle Žan Luka
  16  Bezjak Tilen
  18  Lenošek Urban
  20  Fajdiga Žak
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Sorec Jakob (V)
  2  Majcenovič Urh Gaber (K)
  3  Kitak Marko
  4  Fideršek Sebastian
  5  Kitak Matevž
  6  Djaković Denis
  7  Jahdauti Edison
  8  Štravs Luka
  9  Lešnik Anže
  10  Bukovc Taj
  11  Perger Lipovšek Žan
  Rezervni igralci
  12  Matjaž Žiga (V)
  13  Vidmar David
  Rezervni igralci
  12  Petrak Zajc Vasja (V)
  13  Zupanc Jaka
  15  Krk Maj
  16  Dežnikar Drobež Anže
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   NK Žalec
   Brglez Grega
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 1 5 - Strmčnik Jaka (38')
   NK Žalec
   0 : 1   8 - Štravs Luka (22') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
    18 - Lenošek Urban (50')
   NK Žalec
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
    18 - Lenošek Urban (57')
   NK Žalec
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Matjaž Žiga
       1 - Grašič Rok
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Krk Maj
       8 - Štravs Luka
  62'     13 - Zupanc Jaka
       7 - Jahdauti Edison
  62'     16 - Dežnikar Drobež Anže
       11 - Perger Lipovšek Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan