Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 30.09.17
   TEKMA: Rudar Velenje - NK Šmartno 1928 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Grabovac Daniel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Pirečnik Nejc (V)
  5  Šodić Uroš
  6  Siočić Aid Denaj
  9  Ibrahimović Dino
  15  Alić Ermin
  16  Krk Timotej
  17  Brinovšek Žiga
  18  Sadiković Jasmin (K)
  20  Mežnar Matjaž
  21  Žunić Ajdin
  24  Meža Miha
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V)
  3  Vidmar David
  4  Dogaris Jan (K)
  5  Jurinec Žan
  6  Primožič Nejc
  7  Pirečnik Rok Jože
  8  Kugonič Bini
  9  Dogaris Maj
  15  Vasle Žan Luka
  16  Bezjak Tilen
  20  Fajdiga Žak
  Rezervni igralci
  10  Kovačević Leon
  12  Plank Teo
  14  Bračun Til
  Rezervni igralci
  12  Matjaž Žiga
  18  Rakun Marko
   TRENER
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   STRELCI
   Rudar Velenje
   1 : 1 20 - Mežnar Matjaž (48')
   2 : 1 20 - Mežnar Matjaž (62')
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   7 - Pirečnik Rok Jože (40') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Bračun Til
       6 - Siočić Aid Denaj
  36'     10 - Kovačević Leon
       21 - Žunić Ajdin
  55'     12 - Plank Teo
       1 - Pirečnik Nejc
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Rakun Marko
       1 - Grašič Rok
  55'     12 - Matjaž Žiga
       20 - Fajdiga Žak
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
7. krog 13.10.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 4
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 0
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0
NK Vojnik : Fosilum Šentjur 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan