Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 30.09.17
   TEKMA: Rudar Velenje - NK Šmartno 1928 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Grabovac Daniel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime Rojen
  1  Pirečnik Nejc (V) 26.02.03
  5  Šodić Uroš 04.05.04
  6  Siočić Aid Denaj 07.05.04
  9  Ibrahimović Dino 24.08.04
  15  Alić Ermin 15.10.04
  16  Krk Timotej 11.02.04
  17  Brinovšek Žiga 27.03.04
  18  Sadiković Jasmin (K) 29.12.03
  20  Mežnar Matjaž 07.06.03
  21  Žunić Ajdin 25.06.03
  24  Meža Miha 16.08.04
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Grašič Rok (V) 31.12.03
  3  Vidmar David 15.08.05
  4  Dogaris Jan (K) 15.01.03
  5  Jurinec Žan 05.02.03
  6  Primožič Nejc 06.04.03
  7  Pirečnik Rok Jože 08.07.04
  8  Kugonič Bini 17.11.03
  9  Dogaris Maj 19.07.04
  15  Vasle Žan Luka 15.07.03
  16  Bezjak Tilen 15.06.03
  20  Fajdiga Žak 26.06.05
  Rezervni igralci
  10  Kovačević Leon 13.01.03
  12  Plank Teo 09.06.04
  14  Bračun Til 28.03.03
  Rezervni igralci
  12  Matjaž Žiga 18.02.04
  18  Rakun Marko 22.01.05
   TRENER
   Rudar Velenje
   Bernjak Sebastjan
   NK Šmartno 1928
   Vasle Simon
   STRELCI
   Rudar Velenje
   1 : 1 20 - Mežnar Matjaž (48')
   2 : 1 20 - Mežnar Matjaž (62')
   NK Šmartno 1928
   0 : 1   7 - Pirečnik Rok Jože (40') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Bračun Til
       6 - Siočić Aid Denaj
  36'     10 - Kovačević Leon
       21 - Žunić Ajdin
  55'     12 - Plank Teo
       1 - Pirečnik Nejc
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Rakun Marko
       1 - Grašič Rok
  55'     12 - Matjaž Žiga
       20 - Fajdiga Žak
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan