Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 2. krog 08.09.17
   TEKMA: NK Šampion - NK Šmartno 1928 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Dimnik Nik (V)
  3  Flis Jakob
  4  Jagodič Timotej
  6  Potočnik Sergej
  8  Frece Filip
  9  Kocijan Blaž (K)
  13  Malinger Martin
  14  Lončar Žak
  15  Kolar Jan
  17  Ivanković Vid
  18  Privošnik Luka
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Grašič Rok (V)
  3  Vindiš Gal
  4  Dogaris Jan (K)
  5  Strmčnik Jaka
  6  Primožič Nejc
  7  Pirečnik Rok Jože
  8  Kugonič Bini
  9  Dogaris Maj
  11  Jurinec Žan
  15  Vasle Žan Luka
  16  Bezjak Tilen
  Rezervni igralci
  2  Teršek Tadej
  5  Krhlanko Tilen
  7  Lipovšek Žan
  10  Turk Jaka
  11  Pfeifer-Moratto Liam
  12  Žolgar Jean Luka (V)
  Rezervni igralci
  12  Matjaž Žiga (V)
  18  Sušnik Jaka
  20  Fajdiga Žak
   TRENER
   NK Šampion
   Golob Danilo
   NK Šmartno 1928
   Pečovnik Jernej
   STRELCI
   NK Šampion
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    13 - Malinger Martin (48')
    8 - Frece Filip (59')
   NK Šmartno 1928
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  26'     2 - Teršek Tadej
       17 - Ivanković Vid
  26'     10 - Turk Jaka
       15 - Kolar Jan
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Matjaž Žiga
       1 - Grašič Rok
  47'     20 - Fajdiga Žak
       3 - Vindiš Gal
  65'     18 - Sušnik Jaka
       11 - Jurinec Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan