Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 19. krog 14.04.18
   TEKMA: NK Pohorje - Šampion 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Ruše - Igrišče Ruše    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Mihelič Niko
   1. pomočnik: Šprah Robert
   2. pomočnik: Bezjak Boštjan
   Delegat: Koren Jožef
   POSTAVI
   NK Pohorje
Priimek in ime Rojen
  1  Holcman Boštjan (V) 15.02.89
  2  Žižmond Klemen 05.02.99
  3  Fideršek Nejc 03.11.01
  4  Nemec Dejan (K) 25.02.88
  7  Javornik Timotej 15.08.92
  8  Nedižavec Aleksander 06.10.91
  14  Fridrih Andraž 11.04.99
  15  Plazovnik Žiga 30.09.98
  17  Sredenšek Jan 30.01.90
  18  Pečovnik Nejc 06.03.92
  21  Krel Aleš 26.03.88
   Šampion
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Primož (V) 08.12.98
  3  Bokšan Jaka 30.07.97
  4  Vašl Scott 26.05.98
  7  Radić Aleksandar 17.06.97
  8  Štorman Aljaž 24.09.95
  9  Mandalović Husein 26.04.98
  10  Torra Arjan 28.08.96
  14  Štiglic Matic 01.03.99
  15  Cikaqi Herolind 18.08.98
  17  Pfeifer Urh (K) 08.06.96
  18  Radaković Dejan 08.05.98
  Rezervni igralci
  5  Steiner Nejc 09.03.91
  6  Stajnko Blaž 23.11.96
  11  Poljanec Denis 27.09.93
  22  Vuković Ognjen 28.08.97
  Rezervni igralci
  13  Ferčec David 08.01.01
  16  Bercko Kristjan 26.01.99
  19  Tavčar Leonardo 09.10.99
  33  Vunderl Lan (V) 07.04.97
   TRENER
   NK Pohorje
   Polič Jani
   Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   NK Pohorje
   Šampion
   0 : 1   3 - Bokšan Jaka (70') 
   0 : 2   15 - Cikaqi Herolind (71') 
   OPOMINJANI
   NK Pohorje
    7 - Javornik Timotej (75')
   Šampion
    3 - Bokšan Jaka (18')
    4 - Vašl Scott (42')
    16 - Bercko Kristjan (92')
   IZKLJUČENI
   NK Pohorje
   Šampion
   MENJAVE
   NK Pohorje
  Minuta  Igralec
  63'     6 - Stajnko Blaž
       14 - Fridrih Andraž
  68'     11 - Poljanec Denis
       17 - Sredenšek Jan
  78'     22 - Vuković Ognjen
       8 - Nedižavec Aleksander
   Šampion
  Minuta  Igralec
  78'     19 - Tavčar Leonardo
       8 - Štorman Aljaž
  85'     16 - Bercko Kristjan
       14 - Štiglic Matic
  89'     13 - Ferčec David
       10 - Torra Arjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan