Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 15. krog 11.04.18
   TEKMA: Videm - Šampion 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Videm - Športni park Videm    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gergič Nejc
   1. pomočnik: Vrabič Matic
   2. pomočnik: Ogrin Matej
   Delegat: Kontarček Branko
   POSTAVI
   Videm
Priimek in ime
  1  Mikić Luka (V)
  2  Antolić Nikola
  3  Koren Marcel
  4  Adedoja Sulaimon Fatai
  5  Kostanjevec Alen
  6  Lovenjak Blaž
  7  Hliš Žan
  8  Plajnšek Žan
  9  Božak Dominik
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Tement Žiga (K)
   Šampion
Priimek in ime
  3  Bokšan Jaka
  4  Vašl Scott
  7  Radić Aleksandar
  9  Mandalović Husein
  10  Torra Jetmir (K)
  13  Petek Pascal
  15  Cikaqi Herolind
  16  Božijak Aleš
  17  Tavčar Leonardo
  18  Radaković Dejan
  33  Vunderl Lan (V)
  Rezervni igralci
  12  Krušič Uroš (V)
  13  Lončarič Tim
  14  Kovačič Jure
  15  Bračič Jan
  16  Lah Mihael
  20  Šmigoc Leopold
  Rezervni igralci
  1  Ravnak Primož (V)
  6  Kantoci Tibor
  14  Štiglic Matic
   TRENER
   Videm
   Hojnik Robert
   Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   Videm
   Šampion
   OPOMINJANI
   Videm
    10 - Krajnc Sebastjan (33')
    11 - Tement Žiga (35')
    2 - Antolić Nikola (67')
   Šampion
    15 - Cikaqi Herolind (54')
    10 - Torra Jetmir (64')
   IZKLJUČENI
   Videm
   Šampion
   MENJAVE
   Videm
  Minuta  Igralec
  73'     15 - Bračič Jan
       7 - Hliš Žan
  85'     14 - Kovačič Jure
       8 - Plajnšek Žan
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Štiglic Matic
       13 - Petek Pascal
  79'     6 - Kantoci Tibor
       9 - Mandalović Husein
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan