Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 17. krog 02.04.18
   TEKMA: Videm - NK Pohorje 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Videm - Športni park Videm    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Čontala Matej
   1. pomočnik: Herženjak Eric
   2. pomočnik: Tušak Nejc
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   Videm
Priimek in ime
  1  Mikić Luka (V)
  2  Bračič Jan
  3  Lončarič Tim
  4  Adedoja Sulaimon Fatai
  5  Lah Mihael (K)
  6  Lovenjak Blaž
  7  Antolić Nikola
  8  Tement Žiga
  9  Božak Dominik
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Plajnšek Žan
   NK Pohorje
Priimek in ime
  2  Žižmond Klemen
  3  Fideršek Nejc
  4  Nemec Dejan (K)
  5  Krel Aleš
  7  Javornik Timotej
  8  Nedižavec Aleksander
  12  Holcman Boštjan (V)
  14  Fridrih Andraž
  15  Plazovnik Žiga
  17  Sredenšek Jan
  18  Pečovnik Nejc
  Rezervni igralci
  12  Krušič Uroš (V)
  13  Hliš Žan
  14  Kovačič Jure
  15  Kostanjevec Alen
  20  Šmigoc Leopold
  Rezervni igralci
  6  Stajnko Blaž
  9  Pečečnik Sergej
  11  Poljanec Denis
   TRENER
   Videm
   Hojnik Robert
   NK Pohorje
   Polič Jani
   STRELCI
   Videm
   NK Pohorje
   OPOMINJANI
   Videm
    7 - Antolić Nikola (32')
    5 - Lah Mihael (58')
    2 - Bračič Jan (66')
   NK Pohorje
    15 - Plazovnik Žiga (34')
   IZKLJUČENI
   Videm
   NK Pohorje
   MENJAVE
   Videm
  Minuta  Igralec
  71'     15 - Kostanjevec Alen
       3 - Lončarič Tim
  77'     13 - Hliš Žan
       11 - Plajnšek Žan
   NK Pohorje
  Minuta  Igralec
  67'     6 - Stajnko Blaž
       14 - Fridrih Andraž
  76'     11 - Poljanec Denis
       7 - Javornik Timotej
  90'     9 - Pečečnik Sergej
       4 - Nemec Dejan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan