Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 17. krog 31.03.18
   TEKMA: Tehnotim Pesnica - AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Pesnica - Igrišče Pesnica    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Subotić Tanja
   1. pomočnik: Buh Helena
   2. pomočnik: Vrabel Tanja
   Delegat: Kmetec Radenko
   POSTAVI
   Tehnotim Pesnica
Priimek in ime Rojen
  5  Šegula Jure 10.05.97
  6  Vreča Timotej 09.07.94
  7  Gorjup Tadej 25.02.91
  8  Pešl Gregor 22.03.94
  9  Babšek Žan 02.04.96
  12  Glušič Rene (V,K) 10.02.87
  13  Babšek Aljaž 06.12.94
  14  Marhold Žan 31.03.98
  15  Arzenšek Simon 07.05.90
  16  Planinšek Matic 12.05.95
  20  Goljat Žiga 01.12.94
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  2  Zagajšek Jure 30.01.85
  4  Mauher Damjan 27.01.83
  5  Gaberšek Dejan 10.03.99
  6  Koffi Yao Simon 28.10.82
  8  Jančič Urban 26.11.89
  10  Firšt David (K) 10.03.86
  12  Majer Leon (V) 11.01.01
  14  Gajšek Anže 18.04.99
  15  Deučman Nejc 16.03.86
  17  Janžek David 11.07.98
  20  Kidrič Žan 07.06.97
  Rezervni igralci
  2  Mikiš Bojan 15.03.82
  3  Mulec Matic 14.04.96
  4  Lešnik Rok 22.02.88
  10  Pušnik Alen 11.07.95
  11  Pilih Andrej 04.10.81
  17  Kraner Rudolf Martin 05.12.97
  18  Vajs Jan 20.12.89
  Rezervni igralci
  1  Jurišič Vasja (V) 03.11.95
  3  Mikše Uroš 19.03.86
  9  Čakš Gregor 09.02.89
  13  Korošec Matic 22.07.99
  18  Hostnik Andraž 23.09.97
   TRENER
   Tehnotim Pesnica
   Frajzman Robert
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   Tehnotim Pesnica
   1 : 0 20 - Goljat Žiga (10')
   2 : 0 20 - Goljat Žiga (45')
   3 : 0 20 - Goljat Žiga (65')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   OPOMINJANI
   Tehnotim Pesnica
    16 - Planinšek Matic (32')
    9 - Babšek Žan (54')
   AS System Šmarje pri Jelšah
    15 - Deučman Nejc (16')
    2 - Zagajšek Jure (44')
    5 - Gaberšek Dejan (48')
    4 - Mauher Damjan (50')
   IZKLJUČENI
   Tehnotim Pesnica
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   Tehnotim Pesnica
  Minuta  Igralec
  60'     18 - Vajs Jan
       14 - Marhold Žan
  74'     2 - Mikiš Bojan
       20 - Goljat Žiga
  82'     3 - Mulec Matic
       9 - Babšek Žan
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Korošec Matic
       2 - Zagajšek Jure
  60'     3 - Mikše Uroš
       5 - Gaberšek Dejan
  81'     18 - Hostnik Andraž
       20 - Kidrič Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan