Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 11. krog 28.10.17
   TEKMA: Mons Claudius - Tehnotim Pesnica 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Topolnik Gorazd
   2. pomočnik: Tušak Nejc
   Delegat: Mijatovič Goran
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  2  But Gorazd 05.01.94
  3  Zdovc Rok 21.01.98
  4  Čeh Nikolaj 10.07.92
  7  Polajžer Dejan 10.08.87
  8  Peer Samo 13.11.86
  9  Hmelina Darko 20.05.91
  13  Žerak Marko 28.12.96
  16  Ogrinc Matic (K) 19.03.90
  17  Kidrič Tomaž 24.06.93
  19  Kitak Dušan 10.06.87
  30  Frlež Alen (V) 21.09.94
   Tehnotim Pesnica
Priimek in ime Rojen
  5  Šegula Jure 10.05.97
  6  Vreča Timotej 09.07.94
  8  Pešl Gregor 22.03.94
  9  Babšek Žan 02.04.96
  10  Kraner Rudolf Martin 05.12.97
  11  Pilih Andrej (K) 04.10.81
  12  Glušič Rene (V) 10.02.87
  16  Planinšek Matic 12.05.95
  20  Vajs Jan 20.12.89
  33  Babšek Aljaž 06.12.94
  99  Novi Emil 24.06.98
  Rezervni igralci
  5  Krivec Matic 23.01.97
  10  Peklič Žiga 27.08.99
  15  Berk Alen 14.01.98
  18  Kitak David 30.07.97
  22  Kidrič Peter (V) 27.05.98
  33  Rafaj Filip 04.07.96
  99  Ciglenečki Matija 17.03.93
  Rezervni igralci
  3  Mulec Matic 14.04.96
  4  Arzenšek Simon 07.05.90
  15  Grandošek Nejc 24.12.99
  69  Marhold Žan 31.03.98
   TRENER
   Mons Claudius
   Zajc Ivan
   Tehnotim Pesnica
   Frajzman Robert
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 9 - Hmelina Darko (32')
   Tehnotim Pesnica
   1 : 1   16 - Planinšek Matic (36')  11m
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    16 - Ogrinc Matic (17')
    19 - Kitak Dušan (41')
    4 - Čeh Nikolaj (90')
   Tehnotim Pesnica
    10 - Kraner Rudolf Martin (29')
    5 - Šegula Jure (45')
    20 - Vajs Jan (53')
    99 - Novi Emil (65')
    16 - Planinšek Matic (67')
    9 - Babšek Žan (87')
    6 - Vreča Timotej (90')
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
    4 - Čeh Nikolaj (91')
   Tehnotim Pesnica
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Berk Alen
       2 - But Gorazd
  78'     18 - Kitak David
       7 - Polajžer Dejan
  93'     33 - Rafaj Filip
       17 - Kidrič Tomaž
   Tehnotim Pesnica
  Minuta  Igralec
  57'     4 - Arzenšek Simon
       20 - Vajs Jan
  93'     15 - Grandošek Nejc
       6 - Vreča Timotej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan