Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 9. krog 14.10.17
   TEKMA: Dravinja - Šampion 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Veselič Samo
   1. pomočnik: Cotič Urban
   2. pomočnik: Biškup Matej
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  1  Šajtegel Nino (V) 13.09.96
  5  Čerenak Jernej (K) 20.10.83
  7  Ramšak Žan 14.05.96
  9  Gosak Davorin 11.11.94
  10  Čakš Žiga 12.04.94
  11  Rožmarič Blaž 24.07.97
  15  Brumec Žiga 19.01.98
  21  Klokočovnik Simon 30.03.89
  22  Černec Timotej 16.03.91
  24  Videčnik Blaž 18.11.98
  25  Pesjak Žiga 12.02.99
   Šampion
Priimek in ime Rojen
  2  Pirtovšek Rok (K) 03.04.96
  3  Bokšan Jaka 30.07.97
  6  Korošec Miha 11.08.91
  7  Radić Aleksandar 17.06.97
  8  Štorman Aljaž 24.09.95
  10  Tandina Maharafa 18.08.97
  13  Petek Pascal 12.12.96
  15  Pukl Bruno 19.01.93
  16  Radaković Dejan 08.05.98
  17  Pfeifer Urh 08.06.96
  33  Vunderl Lan (V) 07.04.97
  Rezervni igralci
  6  Jernejšek Jan 17.05.96
  14  Korošec Jure 14.11.96
  16  Marinšek Žan 03.01.92
  17  Kotnik Tomo 19.03.96
  20  Kolar Jakob 28.01.98
  23  Skrbinšek Matic (V) 22.09.98
  Rezervni igralci
  1  Ravnak Primož (V) 08.12.98
  4  Gabršek Nejc 03.12.95
  9  Karabegovič Mak 28.02.95
  11  Torra Arjan 28.08.96
  20  Gojzdnik Jure 07.02.95
   TRENER
   Dravinja
   Furman Goran
   Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   Dravinja
   Šampion
   OPOMINJANI
   Dravinja
    15 - Brumec Žiga (26')
   Šampion
    2 - Pirtovšek Rok (23')
    11 - Torra Arjan (23')
    9 - Karabegovič Mak (74')
    1 - Ravnak Primož (91')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Šampion
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  54'     16 - Marinšek Žan
       15 - Brumec Žiga
  54'     17 - Kotnik Tomo
       24 - Videčnik Blaž
  85'     6 - Jernejšek Jan
       10 - Čakš Žiga
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Gabršek Nejc
       13 - Petek Pascal
  62'     9 - Karabegovič Mak
       15 - Pukl Bruno
  83'     11 - Torra Arjan
       10 - Tandina Maharafa
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan