Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 7. krog 30.09.17
   TEKMA: S.Rojko Dobrovce - NK Šampion 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Dobrovce - Igrišče Dobrovce    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Horvat Robert ml.
   2. pomočnik: Zakal Pavel
   Delegat: Lackovič Željko
   POSTAVI
   S.Rojko Dobrovce
Priimek in ime Rojen
  1  Hrastnik Žan (V) 23.05.98
  4  Bajraktaraj Agonis 11.04.98
  7  Krivec Jan 10.12.98
  8  Potočnik Matjaž 29.01.95
  10  Pintarič Rok 01.06.96
  11  Pipenbaher Nejc (K) 20.09.99
  14  Brence Rok 25.07.95
  23  Jager Aljaž 13.10.98
  80  Stopajnik Alen 22.11.96
  87  Petek Žan 27.07.98
  95  Pivec Rok 16.03.99
   NK Šampion
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Primož (V) 08.12.98
  3  Bokšan Jaka 30.07.97
  7  Radić Aleksandar 17.06.97
  8  Štorman Aljaž 24.09.95
  10  Torra Jetmir 21.01.93
  11  Torra Arjan 28.08.96
  13  Petek Pascal 12.12.96
  14  Gabršek Nejc 03.12.95
  16  Radaković Dejan 08.05.98
  17  Pirtovšek Rok (K) 03.04.96
  20  Gojzdnik Jure 07.02.95
  Rezervni igralci
  9  Hutinski Alen 16.04.90
  12  Boh Uroš (V) 02.05.86
  17  Oblonšek Nejc 16.07.98
  27  Velkner Primož 29.05.97
  Rezervni igralci
  2  Pfeifer Urh 08.06.96
  6  Korošec Miha 11.08.91
  9  Tandina Maharafa 18.08.97
  15  Pukl Bruno 19.01.93
  33  Vunderl Lan (V) 07.04.97
   TRENER
   S.Rojko Dobrovce
   NK Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   S.Rojko Dobrovce
   1 : 1 23 - Jager Aljaž (83')
   NK Šampion
   0 : 1   10 - Torra Jetmir (12') 
   OPOMINJANI
   S.Rojko Dobrovce
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   S.Rojko Dobrovce
   NK Šampion
   MENJAVE
   S.Rojko Dobrovce
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Hutinski Alen
       11 - Pipenbaher Nejc
  77'     27 - Velkner Primož
       80 - Stopajnik Alen
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Tandina Maharafa
       20 - Gojzdnik Jure
  73'     2 - Pfeifer Urh
       16 - Radaković Dejan
  77'     15 - Pukl Bruno
       11 - Torra Arjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan