Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 7. krog 30.09.17
   TEKMA: Dravinja - Tehnotim Pesnica 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Drnovšek Igor
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  1  Šajtegel Nino (V) 13.09.96
  5  Čerenak Jernej (K) 20.10.83
  6  Jernejšek Jan 17.05.96
  7  Ramšak Žan 14.05.96
  9  Gosak Davorin 11.11.94
  10  Čakš Žiga 12.04.94
  13  Bašič Marko 10.06.96
  17  Kotnik Tomo 19.03.96
  21  Klokočovnik Simon 30.03.89
  22  Černec Timotej 16.03.91
  25  Pesjak Žiga 12.02.99
   Tehnotim Pesnica
Priimek in ime Rojen
  2  Vajs Jan 20.12.89
  5  Šegula Jure 10.05.97
  6  Arzenšek Simon 07.05.90
  9  Babšek Žan 02.04.96
  11  Pilih Andrej (K) 04.10.81
  12  Glušič Rene (V) 10.02.87
  16  Planinšek Matic 12.05.95
  19  Kraner Rudolf Martin 05.12.97
  20  Goljat Žiga 01.12.94
  33  Babšek Aljaž 06.12.94
  69  Marhold Žan 31.03.98
  Rezervni igralci
  11  Rožmarič Blaž 24.07.97
  14  Korošec Jure 14.11.96
  15  Brumec Žiga 19.01.98
  16  Marinšek Žan 03.01.92
  20  Kolar Jakob 28.01.98
  23  Skrbinšek Matic (V) 22.09.98
  24  Videčnik Blaž 18.11.98
  Rezervni igralci
  1  Hasl Matjaž (V) 05.06.85
  3  Mulec Matic 14.04.96
  4  Lešnik Rok 22.02.88
  7  Gorjup Tadej 25.02.91
  8  Pešl Gregor 22.03.94
  10  Pušnik Alen 11.07.95
  99  Novi Emil 24.06.98
   TRENER
   Dravinja
   Tehnotim Pesnica
   Frajzman Robert
   STRELCI
   Dravinja
   Tehnotim Pesnica
   OPOMINJANI
   Dravinja
    13 - Bašič Marko (50')
    5 - Čerenak Jernej (67')
    9 - Gosak Davorin (80')
   Tehnotim Pesnica
    20 - Goljat Žiga (14')
    69 - Marhold Žan (41')
    99 - Novi Emil (69')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
    6 - Jernejšek Jan (3')
   Tehnotim Pesnica
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     24 - Videčnik Blaž
       17 - Kotnik Tomo
  59'     15 - Brumec Žiga
       13 - Bašič Marko
  86'     16 - Marinšek Žan
       7 - Ramšak Žan
   Tehnotim Pesnica
  Minuta  Igralec
  52'     99 - Novi Emil
       69 - Marhold Žan
  56'     7 - Gorjup Tadej
       11 - Pilih Andrej
  73'     8 - Pešl Gregor
       6 - Arzenšek Simon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan