Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 3. krog 02.09.17
   TEKMA: S.Rojko Dobrovce - NK AjDAS Lenart 5 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Dobrovce - Igrišče Dobrovce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Goričan Vojko
   1. pomočnik: Prodić Gabrijel
   2. pomočnik: Boškič Andrej
   Delegat: Mauko Igor
   POSTAVI
   S.Rojko Dobrovce
Priimek in ime Rojen
  1  Hrastnik Žan (V) 23.05.98
  4  Bajraktaraj Agonis 11.04.98
  7  Lubej Rok (K) 11.06.85
  8  Krivec Jan 10.12.98
  9  Hutinski Alen 16.04.90
  10  Pintarič Rok 01.06.96
  11  Pipenbaher Nejc 20.09.99
  21  Pivec Rok 16.03.99
  23  Jager Aljaž 13.10.98
  27  Velkner Primož 29.05.97
  87  Petek Žan 27.07.98
   NK AjDAS Lenart
Priimek in ime Rojen
  1  Holcman Boštjan (V) 15.02.89
  2  Žnuderl Tomaž 21.12.89
  4  Šnofl Davorin 17.01.80
  6  Damiš Jernej 12.10.87
  7  Burian Miha (K) 09.01.82
  8  Čuček Miha 25.09.85
  9  Drašak Blaž 04.06.96
  18  Ploj Klemen 15.11.92
  19  Brumen Matej 21.02.85
  20  Ploj Tomi 29.01.89
  21  Marko Mitja 29.12.90
  Rezervni igralci
  14  Šprah Uroš 28.01.88
  17  Oblonšek Nejc 16.07.98
  19  Rojht Denis 02.12.77
  44  Potočnik Matjaž 29.01.95
  80  Stopajnik Alen 22.11.96
  95  Roškarič Maks 16.03.98
  Rezervni igralci
  11  Simonič Blaž 19.11.95
  12  Štuhec Rok 11.09.92
  13  Voglar Filip 23.03.95
  14  Ploj Mitja 29.01.98
  15  Bračič David 14.12.98
  17  Hager Dejan 28.08.92
   TRENER
   S.Rojko Dobrovce
   Petek Bojan
   NK AjDAS Lenart
   Sečkar Jože
   STRELCI
   S.Rojko Dobrovce
   1 : 0 4 - Bajraktaraj Agonis (10')
   2 : 0 8 - Krivec Jan (32')
   3 : 1 11 - Pipenbaher Nejc (50')
   4 : 1 87 - Petek Žan (78')
   5 : 2 11 - Pipenbaher Nejc (91')
   NK AjDAS Lenart
   2 : 1   17 - Hager Dejan (47') 
   4 : 2   20 - Ploj Tomi (87') 
   OPOMINJANI
   S.Rojko Dobrovce
    9 - Hutinski Alen (28')
    7 - Lubej Rok (48')
   NK AjDAS Lenart
    20 - Ploj Tomi (16')
    6 - Damiš Jernej (59')
    14 - Ploj Mitja (68')
    21 - Marko Mitja (84')
   IZKLJUČENI
   S.Rojko Dobrovce
   NK AjDAS Lenart
   MENJAVE
   S.Rojko Dobrovce
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Šprah Uroš
       23 - Jager Aljaž
  66'     19 - Rojht Denis
       9 - Hutinski Alen
  73'     80 - Stopajnik Alen
       8 - Krivec Jan
   NK AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Hager Dejan
       4 - Šnofl Davorin
  62'     14 - Ploj Mitja
       2 - Žnuderl Tomaž
  77'     11 - Simonič Blaž
       19 - Brumen Matej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan