Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 2. krog 26.08.17
   TEKMA: NK AjDAS Lenart - Tehnotim Pesnica 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Lenart - RŠC Polena, Lenart    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Mežnar Matic
   2. pomočnik: Šprah Robert
   Delegat: Novarlič Zoran
   POSTAVI
   NK AjDAS Lenart
Priimek in ime Rojen
  2  Žnuderl Tomaž 21.12.89
  4  Šnofl Davorin 17.01.80
  6  Jurančič Primož 25.03.88
  7  Burian Miha (K) 09.01.82
  8  Čuček Miha 25.09.85
  9  Drašak Blaž 04.06.96
  12  Holcman Boštjan (V) 15.02.89
  14  Brumen Srečko 21.02.85
  17  Hager Dejan 28.08.92
  18  Ploj Klemen 15.11.92
  20  Ploj Tomi 29.01.89
   Tehnotim Pesnica
Priimek in ime Rojen
  2  Vajs Jan 20.12.89
  5  Šegula Jure 10.05.97
  8  Pešl Gregor 22.03.94
  9  Babšek Žan 02.04.96
  11  Pilih Andrej (K) 04.10.81
  12  Glušič Rene (V) 10.02.87
  13  Babšek Aljaž 06.12.94
  16  Planinšek Matic 12.05.95
  17  Kraner Rudolf Martin 05.12.97
  18  Vreča Timotej 09.07.94
  20  Goljat Žiga 01.12.94
  Rezervni igralci
  1  Štuhec Rok (V) 11.09.92
  3  Turk Blaž 04.02.98
  11  Simonič Blaž 19.11.95
  15  Bračič David 14.12.98
  16  Ploj Mitja 29.01.98
  21  Marko Mitja 29.12.90
  Rezervni igralci
  1  Hasl Matjaž (V) 05.06.85
  3  Mulec Matic 14.04.96
  7  Bezjak Alen 25.03.93
  10  Pušnik Alen 11.07.95
  14  Marhold Žan 31.03.98
  19  Novi Emil 24.06.98
   TRENER
   NK AjDAS Lenart
   Sečkar Jože
   Tehnotim Pesnica
   Frajzman Robert
   STRELCI
   NK AjDAS Lenart
   Tehnotim Pesnica
   0 : 1   20 - Goljat Žiga (64') 
   0 : 2   16 - Planinšek Matic (79')  11m
   OPOMINJANI
   NK AjDAS Lenart
    18 - Ploj Klemen (35')
    8 - Čuček Miha (54')
    2 - Žnuderl Tomaž (54')
    16 - Ploj Mitja (79')
   Tehnotim Pesnica
    20 - Goljat Žiga (50')
    11 - Pilih Andrej (62')
    17 - Kraner Rudolf Martin (84')
   IZKLJUČENI
   NK AjDAS Lenart
   Tehnotim Pesnica
   MENJAVE
   NK AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  13'     21 - Marko Mitja
       14 - Brumen Srečko
  64'     16 - Ploj Mitja
       9 - Drašak Blaž
  67'     11 - Simonič Blaž
       20 - Ploj Tomi
   Tehnotim Pesnica
  Minuta  Igralec
  67'     19 - Novi Emil
       2 - Vajs Jan
  69'     7 - Bezjak Alen
       20 - Goljat Žiga
  84'     14 - Marhold Žan
       8 - Pešl Gregor
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
5. krog 16.09.17
Mons Claudius : Pohorje 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2
Korotan Prevalje : ŠD Videm 2 : 3
Kety EMMI Bistrica : Zreče 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan