Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 17/18
  Zapisnik: 1. krog 19.08.17
   TEKMA: NK Dravograd Avto Grubelnik - Šampion 2 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Mihelič Niko
   1. pomočnik: Gabrovec David
   2. pomočnik: Dovnik Iztok
   Delegat: Izak Silvo
   POSTAVI
   NK Dravograd Avto Grubelnik
Priimek in ime Rojen
  1  Vidovšek Aljaž (V) 21.07.97
  3  Petek Edi 29.03.95
  7  Gluhovič Aljoša 20.11.85
  8  Rogina Davor 12.09.95
  9  Kogelnik Peter (K) 19.10.96
  10  Nabernik Staš 16.04.94
  11  Pešl Anže 24.01.92
  14  Pečnik Andrej 27.09.81
  15  Končnik David 26.11.94
  17  Stefanović Tilen 08.01.93
  18  Štruc Matevž 10.02.94
   Šampion
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Primož (V) 08.12.98
  3  Bokšan Jaka 30.07.97
  6  Korošec Miha 11.08.91
  7  Radić Aleksandar 17.06.97
  8  Štorman Aljaž 24.09.95
  10  Torra Jetmir 21.01.93
  11  Torra Arjan 28.08.96
  13  Petek Pascal 12.12.96
  15  Gabršek Nejc 03.12.95
  16  Radaković Dejan 08.05.98
  17  Pirtovšek Rok (K) 03.04.96
  Rezervni igralci
  2  Smrtnik Tomaž 04.07.95
  4  Vezaj Fatlind 18.03.98
  5  Hovnik Ožbej 23.07.98
  6  Krajnc David 18.05.96
  13  Gostenčnik Stanislav 13.04.86
  16  Kramljak Mitja 09.02.96
  99  Kanduč Primož (V) 17.09.91
  Rezervni igralci
  2  Pfeifer Urh 08.06.96
  9  Karabegovič Mak 28.02.95
  14  Mandalović Husein 26.04.98
  33  Vunderl Lan (V) 07.04.97
   TRENER
   NK Dravograd Avto Grubelnik
   Pšeničnik Marko
   Šampion
   Drobne Oskar
   STRELCI
   NK Dravograd Avto Grubelnik
   1 : 0 8 - Rogina Davor (9')
   2 : 0 18 - Štruc Matevž (45')
   Šampion
   2 : 1   2 - Pfeifer Urh (69') 
   2 : 2   9 - Karabegovič Mak (71') 
   OPOMINJANI
   NK Dravograd Avto Grubelnik
    15 - Končnik David (62')
    11 - Pešl Anže (80')
    7 - Gluhovič Aljoša (87')
   Šampion
    3 - Bokšan Jaka (39')
    16 - Radaković Dejan (76')
    8 - Štorman Aljaž (88')
   IZKLJUČENI
   NK Dravograd Avto Grubelnik
   Šampion
   MENJAVE
   NK Dravograd Avto Grubelnik
  Minuta  Igralec
  64'     4 - Vezaj Fatlind
       10 - Nabernik Staš
  76'     16 - Kramljak Mitja
       17 - Stefanović Tilen
   Šampion
  Minuta  Igralec
  61'     2 - Pfeifer Urh
       7 - Radić Aleksandar
  61'     9 - Karabegovič Mak
       11 - Torra Arjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan