Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 16. krog 12.05.18
   TEKMA: Zreče - NK Rogaška TSM 1 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 23
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  2  Potočnik Žiga
  6  Črešnar Alen
  7  Belak-Vivod Nejc
  8  Podgrajšek Žan
  10  Stolliqi Halil
  11  Bavrk Anel
  12  Pečečnik Urban (V)
  19  Višnar Alen
  20  Justinek Timotej
  23  Fridrih Žiga
  29  Laporšek Lovro (K)
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime
  1  Šarlah Dejan (V)
  2  Selimi Liridon
  4  Kodelič Jan (K)
  5  Veselaj Arian
  6  Lešnik Aljaž
  7  Gobec Tomi
  8  Novak Patrik
  9  Podlesnik Medej
  15  Zavšek Urban
  17  Kužnar Anže
  19  Ivanuš Alen
  Rezervni igralci
  3  Dečar Žiga
  4  Rožič Gašper
  5  Fijavž Klemen
  17  Podgrajšek Žiga
  21  Boček Anže
  Rezervni igralci
  11  Gashi Eduard
  13  Šef Andraž
  16  Pinter Anže
  18  Jeršečič Anže
   TRENER
   Zreče
   Hohler Boštjan
   NK Rogaška TSM
   Neskič Alen
   STRELCI
   Zreče
   1 : 4 10 - Stolliqi Halil (79')
   NK Rogaška TSM
   0 : 1   7 - Gobec Tomi (5') 
   0 : 2   9 - Podlesnik Medej (23') 
   0 : 3   9 - Podlesnik Medej (63') 
   0 : 4   19 - Ivanuš Alen (76') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    20 - Justinek Timotej (49')
   NK Rogaška TSM
    5 - Veselaj Arian (35')
    6 - Lešnik Aljaž (38')
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Rogaška TSM
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  53'     5 - Fijavž Klemen
       19 - Višnar Alen
  53'     4 - Rožič Gašper
       23 - Fridrih Žiga
  57'     17 - Podgrajšek Žiga
       8 - Podgrajšek Žan
  72'     21 - Boček Anže
       7 - Belak-Vivod Nejc
  76'     3 - Dečar Žiga
       20 - Justinek Timotej
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  57'     11 - Gashi Eduard
       8 - Novak Patrik
  65'     18 - Jeršečič Anže
       6 - Lešnik Aljaž
  65'     16 - Pinter Anže
       15 - Zavšek Urban
  72'     13 - Šef Andraž
       2 - Selimi Liridon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan