Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 5. krog 30.09.17
   TEKMA: Rockstar Kovinar - KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rockstar Kovinar
Priimek in ime
  1  Mihelič Jaka (V)
  2  Dobnik Ivan
  3  Petelinšek Nejc
  5  Rihter Nejc
  6  Zupanc Alex
  7  Malić Dejan
  9  Husikić Galib
  10  Štancar Rok (K)
  11  Pušnik Nik
  16  Repas Lovro
  17  Obrez Gal
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  3  Cverlin Blaž
  6  Posteržin Rok (K)
  8  Jug Žiga
  9  Bezamovski Matic
  13  Kajba Alen
  14  Kajba Dejan
  18  Polak Matevž
  23  Bah David
  29  Milčevski Tim Samuel
  34  Jurak Matija
  Rezervni igralci
  4  Rahmanović Hajrudin
  8  Ojsteršek Matej
  14  Žula Matevž
  15  Djedović Arnes
  Rezervni igralci
  4  Jurak Jakob
  10  Deljić David
  21  Uršič Andrej
   TRENER
   Rockstar Kovinar
   Štancar Matjaž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   Rockstar Kovinar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   OPOMINJANI
   Rockstar Kovinar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    3 - Cverlin Blaž (78')
   IZKLJUČENI
   Rockstar Kovinar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   Rockstar Kovinar
  Minuta  Igralec
  53'     14 - Žula Matevž
       6 - Zupanc Alex
  65'     8 - Ojsteršek Matej
       7 - Malić Dejan
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  53'     10 - Deljić David
       14 - Kajba Dejan
  60'     21 - Uršič Andrej
       34 - Jurak Matija
  60'     4 - Jurak Jakob
       8 - Jug Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan