Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 3. krog 16.09.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - Rockstar Kovinar 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Zamernik Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  3  Pevec Kevin
  4  Krulec Vid
  7  Novak Aljaž
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Gajšek Denis
  11  Hrastnik Martin
  12  Turnšek Sergej (V)
  14  Toplak Kristjan
  15  Korez Andraž
  17  Majer Leon (K)
   Rockstar Kovinar
Priimek in ime
  1  Mihelič Jaka (V)
  2  Dobnik Ivan
  3  Petelinšek Nejc
  5  Rihter Nejc
  6  Blatnjak Žiga
  7  Malić Dejan (K)
  9  Ramić Ajdin
  10  Štancar Rok
  11  Pušnik Nik
  16  Repas Lovro
  17  Husikić Galib
  Rezervni igralci
  5  Trivič Tadej
  13  Kolar Matjaž
  20  Strašek Matej
  Rezervni igralci
  13  Kragelj Žan
  14  Korenjak Urban
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   Rockstar Kovinar
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 9 - Korez Nik (64')
   Rockstar Kovinar
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    8 - Korošec Miha (49')
   Rockstar Kovinar
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rockstar Kovinar
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  51'     20 - Strašek Matej
       14 - Toplak Kristjan
   Rockstar Kovinar
  Minuta  Igralec
  50'     13 - Kragelj Žan
       3 - Petelinšek Nejc
  67'     14 - Korenjak Urban
       10 - Štancar Rok
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan