Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 2. krog 09.09.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK.Laško-Pivovar 2 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jereb Valentin (V) 20.02.03
  3  Cverlin Blaž 22.09.01
  6  Posteržin Rok (K) 21.05.01
  8  Jug Žiga 30.01.02
  13  Kajba Alen 10.10.02
  14  Kajba Dejan 10.10.02
  18  Polak Matevž 14.12.01
  19  Gošek Gašper 09.08.01
  21  Uršič Andrej 04.03.01
  23  Bah David 04.07.01
  28  Kranjčec Alen 28.02.02
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  2  Dermota Lovro 18.08.02
  4  Teršek Mohor 21.11.02
  5  Grbić Aleksandar 07.02.01
  6  Blatnik Miha 20.01.02
  7  Muratović Belmin 08.07.01
  8  Ferlin Jakob (K) 08.08.02
  10  Frece Lovro 18.10.01
  11  Bytyqi Endi 08.03.01
  14  Babić Antonio 14.06.01
  17  Hrup Matic 08.03.01
  20  Hrastnik Blaž (V) 22.09.02
  Rezervni igralci
  4  Jurak Jakob 26.03.02
  9  Bezamovski Matic 27.09.02
  29  Milčevski Tim Samuel 12.05.01
  30  Agrež Sven 26.05.02
  Rezervni igralci
  9  Muratović Alen 04.04.01
  13  Beltram Tim 30.07.03
  16  Stević Dejan 16.10.02
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   NK.Laško-Pivovar
   Grbić Stanislav
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 6 18 - Polak Matevž (57')
   2 : 6 4 - Jurak Jakob (72')
   NK.Laško-Pivovar
   0 : 1   5 - Grbić Aleksandar (5') 
   0 : 2   5 - Grbić Aleksandar (9') 
   0 : 3   11 - Bytyqi Endi (39') 
   0 : 4   11 - Bytyqi Endi (50') 
   0 : 5   11 - Bytyqi Endi (51') 
   0 : 6   11 - Bytyqi Endi (55') 
   2 : 7   11 - Bytyqi Endi (80') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK.Laško-Pivovar
    5 - Grbić Aleksandar (14')
    20 - Hrastnik Blaž (60')
    8 - Ferlin Jakob (70')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  25'     29 - Milčevski Tim Samuel
       21 - Uršič Andrej
  41'     9 - Bezamovski Matic
       28 - Kranjčec Alen
  51'     4 - Jurak Jakob
       6 - Posteržin Rok
  63'     30 - Agrež Sven
       8 - Jug Žiga
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  33'     13 - Beltram Tim
       2 - Dermota Lovro
  42'     16 - Stević Dejan
       5 - Grbić Aleksandar
  42'     9 - Muratović Alen
       6 - Blatnik Miha
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
5. krog 16.09.17
Mons Claudius : Pohorje 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2
Korotan Prevalje : ŠD Videm 2 : 3
Kety EMMI Bistrica : Zreče 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan