Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 17/18
  Zapisnik: 1. krog 02.09.17
   TEKMA: NK Rogaška TSM - AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška TSM
Priimek in ime Rojen
  1  Murko Sebastjan (V) 22.04.01
  2  Selimi Liridon 03.07.02
  4  Kodelič Jan (K) 23.04.01
  6  Lešnik Aljaž 05.10.01
  7  Gobec Tomi 05.07.01
  9  Ivanuš Alen 20.03.02
  10  Kramarič Niko 16.10.01
  11  Turnšek Blaž 16.10.01
  14  Kuljići Denis 04.01.02
  16  Veselaj Arian 03.05.02
  17  Kužnar Anže 10.01.02
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  3  Pevec Kevin 04.11.01
  4  Krulec Vid 07.08.01
  5  Trivič Tadej 12.06.02
  7  Novak Aljaž 09.02.01
  8  Korošec Miha 23.11.01
  9  Korez Nik 23.11.01
  10  Korez Andraž 18.03.02
  11  Hrastnik Martin 24.07.01
  12  Majer Leon (V,K) 11.01.01
  14  Toplak Kristjan 01.09.01
  20  Gajšek Denis 28.01.01
  Rezervni igralci
  3  Pinter Anže 14.05.02
  5  Zavšek Urban 25.11.02
  15  Bosnar Gotlin Tihomir 10.05.01
  18  Šarlah Damir 28.01.01
  19  Šef Andraž 30.11.02
  Rezervni igralci
  16  Turnšek Sergej 03.03.01
  17  Kolar Matjaž 25.05.01
   TRENER
   NK Rogaška TSM
   Počivavšek Bojan
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   STRELCI
   NK Rogaška TSM
   1 : 0 7 - Gobec Tomi (7')
   2 : 1 11 - Turnšek Blaž (15')
   3 : 1 5 - Zavšek Urban (52')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   20 - Gajšek Denis (13') 
   3 : 2   11 - Hrastnik Martin (57') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška TSM
    10 - Kramarič Niko (52')
   AS System Šmarje pri Jelšah
    10 - Korez Andraž (39')
    4 - Krulec Vid (52')
    3 - Pevec Kevin (69')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška TSM
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Rogaška TSM
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Zavšek Urban
       6 - Lešnik Aljaž
  44'     15 - Bosnar Gotlin Tihomir
       11 - Turnšek Blaž
  57'     18 - Šarlah Damir
       10 - Kramarič Niko
  69'     19 - Šef Andraž
       9 - Ivanuš Alen
  79'     3 - Pinter Anže
       14 - Kuljići Denis
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  49'     17 - Kolar Matjaž
       5 - Trivič Tadej
  64'     16 - Turnšek Sergej
       14 - Toplak Kristjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
5. krog 16.09.17
Mons Claudius : Pohorje 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2
Korotan Prevalje : ŠD Videm 2 : 3
Kety EMMI Bistrica : Zreče 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan