Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 6. krog 01.10.17
   TEKMA: NK Vojnik - NK Šoštanj 1 : 3 (1 : 3)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Meh Blaž
   2. pomočnik: Romih Marko
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Hren Tian (V)
  3  Pinter Luka
  5  Bobik Jernej
  7  Osmanaj Leotrim
  8  Pliberšek Timon (K)
  9  Lončarevič Lan
  16  Stepišnik Luka
  17  Leban Tadej
  19  Pešak Jan Aleks
  65  Brecl Ojsteršek Žiga
  69  Jovan Žiga
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Sope Emnor
  3  Nastić Aleksandar (K)
  6  Božič Domen
  7  Babajić Anes
  8  Turk Aljaž
  9  Sejdinović Senad
  10  Skledar Aljoša
  11  Trap Matic
  12  Jahić Demirel (V)
  13  Glasenčnik Žan
  16  Kavšak Ambrož
  Rezervni igralci
  4  Agrež Jure Tilen
  11  Rauter Vid
  13  Polutnik Gašper
  14  Dobrotinšek Rok
  33  Wahibi Kamil
  99  Brlič Rocky
  Rezervni igralci
  5  Pašagić Tarik
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   NK Šoštanj
   Goršek Andrej
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 0 7 - Osmanaj Leotrim (2')
   NK Šoštanj
   1 : 1   10 - Skledar Aljoša (16') 
   1 : 2   10 - Skledar Aljoša (24') 
   1 : 3   11 - Trap Matic (40') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
    19 - Pešak Jan Aleks (9')
    3 - Pinter Luka (81')
   NK Šoštanj
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  73'     14 - Dobrotinšek Rok
       19 - Pešak Jan Aleks
  77'     99 - Brlič Rocky
       9 - Lončarevič Lan
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  82'     5 - Pašagić Tarik
       13 - Glasenčnik Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan