Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 17/18
  Zapisnik: 3. krog 27.09.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - Fosilum Šentjur 2 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Vozlič Darko
   2. pomočnik: Krog Borut
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  5  Gajšek Anže (K)
  6  Rezar Aleksandro
  7  Korošec Matic
  8  Korošec Miha
  9  Korez Nik
  10  Rep Tadej
  11  Zorin Žiga
  12  Majer Leon (V)
  17  Lampret Aleš
  18  Pekovšak Dejan
  22  Lončar Gašper
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Romih Žan (V)
  2  Rihter Nejc
  3  Šolinc Alen
  4  Šegota Luka
  5  Matoša Matic (K)
  6  Čater Žan
  7  Hrovat Alen
  8  Vodišek Žiga
  9  Turnšek Urh
  10  Lesjak Luka
  11  Kovačič Luka
  Rezervni igralci
  1  Turnšek Sergej (V)
  14  Novak Aljaž
  15  Korez Andraž
  16  Krulec Vid
  19  Hrastnik Martin
  Rezervni igralci
  13  Rosenstein Jakob
  14  Grlić Patrik
  15  Vodeb Marcel
  16  Vodeb Teodor
  17  Beltram Aljoša
  18  Doberšek Nik
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   Fosilum Šentjur
   Džaferović Demir
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 17 - Lampret Aleš (11')
   2 : 0 6 - Rezar Aleksandro (13')
   Fosilum Šentjur
   2 : 1   9 - Turnšek Urh (28') 
   2 : 2   11 - Kovačič Luka (34') 
   2 : 3   16 - Vodeb Teodor (90') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    7 - Korošec Matic (53')
    8 - Korošec Miha (82')
   Fosilum Šentjur
    5 - Matoša Matic (53')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  69'     16 - Krulec Vid
       18 - Pekovšak Dejan
  75'     14 - Novak Aljaž
       6 - Rezar Aleksandro
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  53'     18 - Doberšek Nik
       5 - Matoša Matic
  64'     17 - Beltram Aljoša
       11 - Kovačič Luka
  68'     16 - Vodeb Teodor
       9 - Turnšek Urh
  76'     15 - Vodeb Marcel
       7 - Hrovat Alen
  89'     13 - Rosenstein Jakob
       10 - Lesjak Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan