Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 17/18
  Zapisnik: 7. krog 14.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - ND Mozirje 2 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Šepec Anže
   2. pomočnik: Šašivarević Ermin
   Delegat: Pilipović Zdravko
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime Rojen
  1  Hartl Blaž (V) 22.03.84
  3  Kranjčec Žan 23.03.99
  4  Mikulić Andraž 12.03.00
  5  Moškon Matic 01.05.91
  6  Agrež Kevin 29.09.95
  7  Baliban Dejan (K) 13.01.90
  8  Šket Jaka 16.10.91
  10  Lojen Denis 21.11.94
  14  Omerzu Franc 19.02.92
  17  Štus Iztok 28.11.88
  19  Hostnik Nejc 23.12.93
   ND Mozirje
Priimek in ime Rojen
  1  Skok Klemen (V) 07.09.79
  2  Kuhar Blaž 01.09.98
  3  Bogdan Jan 16.02.94
  4  Kuhar Rok 01.09.98
  5  Goltnik Rok 14.01.89
  6  Šmigoc Jure 19.09.95
  9  Brinjovc Marko (K) 01.09.88
  10  Zamernik Gregor 07.02.92
  13  Danijel Luka 26.02.96
  16  Ošep Rok 01.12.92
  20  Herman Jan 27.02.95
  Rezervni igralci
  2  Kunej Staš 06.02.98
  9  Štus Sandi 20.04.94
  13  Uršič Aljaž 10.03.00
  21  Hostnik Andraž 23.09.97
  Rezervni igralci
  7  Sovinc Tomaž 23.03.96
  11  Ajnik Matic 28.03.96
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   Štus Sandi
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   1 : 4 8 - Šket Jaka (69')11m
   2 : 4 17 - Štus Iztok (75')
   ND Mozirje
   0 : 1   13 - Danijel Luka (12') 
   0 : 2   5 - Goltnik Rok (21') 
   0 : 3   3 - Bogdan Jan (31') 
   0 : 4   10 - Zamernik Gregor (50') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
    17 - Štus Iztok (45')
    8 - Šket Jaka (73')
   ND Mozirje
    9 - Brinjovc Marko (80')
    11 - Ajnik Matic (82')
    13 - Danijel Luka (90')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
   ND Mozirje
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Uršič Aljaž
       4 - Mikulić Andraž
  52'     21 - Hostnik Andraž
       3 - Kranjčec Žan
  52'     2 - Kunej Staš
       19 - Hostnik Nejc
  67'     9 - Štus Sandi
       10 - Lojen Denis
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  61'     11 - Ajnik Matic
       6 - Šmigoc Jure
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan