Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Delegiranje 2SML/SKL – vzhod  
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 23.05.19 ob 15:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
2SKL – vzhod 27. krog  
25.05.19 ob 15.30 Gerečja vas   ŠD Gerečja vas ONŠ Hajdina : NŠ Dravograd
GS:Žekš Aleš   1S:Casar Kaja   2S:Misja Tjaša   D:Perko Robert
26.05.19 ob 15.30 Veržej   Stadion Čistina Veržej NK Vipoll Veržej : NK Kety emmi Bistrica
GS:Gonza Nejc   1S:Vadlja Tomaž   2S:Marin Jan   D:Črnko Petra
26.05.19 ob 15.30 Čatež ob Savi   Igrišče Terme Čatež d.d. NK Brežice 1919 : Nafta 1903
GS:Prelog Blaž   1S:Bezjak Žiga   2S:Gojčič Tomaž   D:Antolič Vlado
26.05.19 ob 15.30 Jarenina   Športni park Jarenina NK Jarenina : NK MB Tabor
GS:Kamplet Miha   1S:Majcen Kevin   2S:Rađević Uroš   D:Ferenčak Branko
26.05.19 ob 15.30 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru, Velenje Rudar Velenje : NK Šampion
GS:Šabec Nik   1S:Sedlarevič Nikodin   2S:Šašivarević Ermin   D:Cojhter Matjan
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SML – vzhod 27. krog  
25.05.19 ob 17.30 Gerečja vas   ŠD Gerečja vas ONŠ Hajdina : NŠ Dravograd
GS:Misja Tjaša   1S:Casar Kaja   2S:Žekš Aleš   D:Perko Robert
26.05.19 ob 17.30 Veržej   Stadion Čistina Veržej NK Vipoll Veržej : NK Kety emmi Bistrica
GS:Marin Jan   1S:Vadlja Tomaž   2S:Gonza Nejc   D:Črnko Petra
26.05.19 ob 17.30 Čatež ob Savi   Igrišče Terme Čatež d.d. NK Brežice 1919 : Nafta 1903
GS:Gojčič Tomaž   1S:Bezjak Žiga   2S:Prelog Blaž   D:Antolič Vlado
26.05.19 ob 17.30 Jarenina   Športni park Jarenina NK Gummimiral Jarenina : NK MB Tabor
GS:Rađević Uroš   1S:Majcen Kevin   2S:Kamplet Miha   D:Ferenčak Branko
26.05.19 ob 17.30 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru, Velenje Rudar Velenje : NK Šampion
GS:Šašivarević Ermin   1S:Sedlarevič Nikodin   2S:Šabec Nik   D:Cojhter Matjan
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
20. krog 18.05.19
NK Žalec : ND Mozirje 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje 1 : 3
NK Šoštanj : NK Vojnik 11 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan