Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Delegiranje 2SML/SKL – vzhod  
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 17.09.19 ob 22:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
2SKL – vzhod 3. krog  
18.09.19 ob 14.00 Beltinci   Športni park Beltinci Beltinci Klima Tratnjek : NK MB Tabor
GS:Gregorinčič Lukas   1S:Herženjak Patrik   2S:Kovač Anton   D:Svetko Klemen
18.09.19 ob 14.30 Hotiza   Športni park Hotiza NK Nafta 1903 : NŠ Dravograd
GS:Kranjc Andrej   1S:Zakal Pavel   2S:Misja Tjaša   D:Fartelj Janez
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SKL – vzhod 2. krog  
18.09.19 ob 14.30 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina Rogaška - Rogatec : Kety Emmi Bistrica
GS:Kocbek Tilen   1S:Matjaš Alen   2S:Kapun Matej   D:Kusič Gojko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SML – vzhod 3. krog  
18.09.19 ob 16.00 Beltinci   Športni park Beltinci Beltinci Klima Tratnjek : NK MB Tabor
GS:Kovač Anton   1S:Herženjak Patrik   2S:Gregorinčič Lukas   D:Svetko Klemen
18.09.19 ob 16.30 Hotiza   Športni park Hotiza NK Nafta 1903 : NŠ Dravograd
GS:Misja Tjaša   1S:Zakal Pavel   2S:Kranjc Andrej   D:Fartelj Janez
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SML – vzhod 2. krog  
18.09.19 ob 16.30 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina Rogaška - Rogatec : Kety Emmi Bistrica
GS:Kapun Matej   1S:Matjaš Alen   2S:Kocbek Tilen   D:Kusič Gojko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SKL – vzhod 7. krog  
21.09.19 ob 14.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Šampion : Kety Emmi Bistrica
GS:Žekš Aleš   1S:Gjureč Uroš   2S:Kapun Matej   D:Audič Ladislav
21.09.19 ob 14.00 Bratonci   Igrišče Bratonci Beltinci Klima Tratnjek : NK Nafta 1903
GS:Romih Marko   1S:Gajić Tomislav   2S:Šabec Nik   D:Fartek Boštjan
21.09.19 ob 14.00 Maribor   Športni park Tabor Maribor NK MB Tabor : NK Jarenina
GS:Turanović Armin   1S:Sedlarevič Nikodin   2S:Šašivarević Ermin   D:Perko Robert
22.09.19 ob 14.00 Veržej   Stadion Čistina Veržej NK Vipoll Veržej : NŠ Dravograd
GS:Pišek Rok   1S:Teran Jernej   2S:Gačnik Jakob Gal   D:Črnko Petra
22.09.19 ob 14.00 Drava Ptuj   Mestni stadion Ptuj Drava Dakinda Ptuj : Rogaška - Rogatec
GS:   1S:Založnik Vito   2S:Kmetec Tim   D:Antolič Vlado
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SML – vzhod 7. krog  
21.09.19 ob 16.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Šampion : Kety Emmi Bistrica
GS:Kapun Matej   1S:Gjureč Uroš   2S:Žekš Aleš   D:Audič Ladislav
21.09.19 ob 16.00 Bratonci   Igrišče Bratonci Beltinci Klima Tratnjek : NK Nafta 1903
GS:Šabec Nik   1S:Gajić Tomislav   2S:Romih Marko   D:Fartek Boštjan
21.09.19 ob 16.00 Maribor   Športni park Tabor Maribor NK MB Tabor : NK Jarenina
GS:Šašivarević Ermin   1S:Sedlarevič Nikodin   2S:Turanović Armin   D:Perko Robert
22.09.19 ob 16.00 Veržej   Stadion Čistina Veržej NK Vipoll Veržej : NŠ Dravograd
GS:Gačnik Jakob Gal   1S:Teran Jernej   2S:Pišek Rok   D:Črnko Petra
22.09.19 ob 16.00 Drava Ptuj   Mestni stadion Ptuj Drava Dakinda Ptuj : Rogaška - Rogatec
GS:Kmetec Tim   1S:Založnik Vito      D:Antolič Vlado
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SKL – vzhod 8. krog  
28.09.19 ob 11.00 Hotiza   Športni park Hotiza NK Nafta 1903 : NK MB Tabor
GS:        
29.09.19 ob 10.00 Jarenina   Športni park Jarenina NK Jarenina : Drava Dakinda Ptuj
GS:        
29.09.19 ob 14.00 Dravograd   Športni center Dravograd-igrišče z UT NŠ Dravograd : Rogaška - Rogatec
GS:        
29.09.19 ob 14.00 Slovenska Bistrica   Športni park Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica : Beltinci Klima Tratnjek
GS:        
29.09.19 ob 14.00 Veržej   Stadion Čistina Veržej NK Vipoll Veržej : NK Šampion
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
2SML – vzhod 8. krog  
28.09.19 ob 13.00 Hotiza   Športni park Hotiza NK Nafta 1903 : NK MB Tabor
GS:        
29.09.19 ob 12.00 Jarenina   Športni park Jarenina NK Jarenina : Drava Dakinda Ptuj
GS:        
29.09.19 ob 16.00 Dravograd   Športni center Dravograd-igrišče z UT NŠ Dravograd : Rogaška - Rogatec
GS:        
29.09.19 ob 16.00 Slovenska Bistrica   Športni park Slovenska Bistrica Kety Emmi Bistrica : Beltinci Klima Tratnjek
GS:        
29.09.19 ob 16.00 Veržej   Stadion Čistina Veržej NK Vipoll Veržej : NK Šampion
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomocnik   2S - sodnik 2. pomocnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan