Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Združena Savinjska 17 14 2 1 68:16 44
2. A2S Celje 17 10 3 4 61:24 33
3. NK Rogaška 17 9 2 6 39:22 29
4. ND Dravinja 17 7 3 7 41:45 24
5. ND Mozirje - NK Ljubno 17 5 2 10 21:49 17
6. Šmartno 1928 17 3 4 10 34:48 13
7. *NK Posavje Krško 7 1 0 6 12:33 3
8. *NK Šmarje pri Jelšah 7 1 0 6 1:40 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
21. krog 21.05.23
ND Dravinja:ND Mozirje - NK Ljubno 4 : 3 (2 : 1) zapisnik
Šmartno 1928:A2S Celje 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
20. krog 14.05.23
Združena Savinjska:NK Rogaška 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
A2S Celje:ND Dravinja 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
19. krog 07.05.23
ND Mozirje - NK Ljubno:NK Rogaška 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Združena Savinjska 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
18. krog 30.04.23
ND Mozirje - NK Ljubno:Šmartno 1928 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Rogaška 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
17. krog 30.04.23
Šmartno 1928:ND Dravinja 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Združena Savinjska:A2S Celje 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
16. krog 16.04.23
ND Mozirje - NK Ljubno:Združena Savinjska 0 : 7 (0 : 2) zapisnik
A2S Celje:NK Rogaška 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
15. krog 02.04.23
Združena Savinjska:ND Dravinja 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:A2S Celje 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:NK Rogaška 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
14. krog 26.03.23
A2S Celje:Šmartno 1928 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:ND Dravinja 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
13. krog 26.03.23
NK Rogaška:Združena Savinjska 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
ND Dravinja:A2S Celje 1 : 8 (0 : 3) zapisnik
12. krog 05.03.23
NK Rogaška:ND Mozirje - NK Ljubno 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Združena Savinjska:Šmartno 1928 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 06.11.22
*NK Šmarje pri Jelšah :A2S Celje 0 : 13 (0 : 7) zapisnik
*NK Posavje Krško:Združena Savinjska 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:ND Dravinja 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:ND Mozirje - NK Ljubno 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
10. krog 30.10.22
*NK Posavje Krško:ND Mozirje - NK Ljubno 3 : 7 (2 : 3) zapisnik
ND Dravinja:Šmartno 1928 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
*NK Šmarje pri Jelšah :NK Rogaška 1 : 7 (0 : 3) zapisnik
A2S Celje:Združena Savinjska 2 : 4 (2 : 0) zapisnik
9. krog 23.10.22
*NK Posavje Krško:ND Dravinja 1 : 5 (1 : 4) zapisnik
Šmartno 1928:*NK Šmarje pri Jelšah 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Združena Savinjska:ND Mozirje - NK Ljubno 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
A2S Celje:NK Rogaška 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 16.10.22
A2S Celje:ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
*NK Šmarje pri Jelšah :*NK Posavje Krško 6 : 3 (6 : 2) zapisnik
ND Dravinja:Združena Savinjska 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška:Šmartno 1928 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
7. krog 09.10.22
NK Rogaška:*NK Posavje Krško 3 :0 (u.d.) zapisnik
ND Dravinja:ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 1 (0 : 0) zapisnik
*NK Šmarje pri Jelšah :Združena Savinjska 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Šmartno 1928:A2S Celje 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
6. krog 02.10.22
Šmartno 1928:NK Posavje Krško 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Združena Savinjska:NK Rogaška 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
A2S Celje:ND Dravinja 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
5. krog 25.09.22
Šmartno 1928:Združena Savinjska 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah :ND Dravinja 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška:ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Posavje Krško:A2S Celje 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
4. krog 18.09.22
ND Mozirje - NK Ljubno:Šmartno 1928 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Rogaška 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Združena Savinjska:NK Posavje Krško 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
A2S Celje:NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
3. krog 11.09.22
Združena Savinjska:A2S Celje 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Šmarje pri Jelšah 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:NK Posavje Krško 4 : 3 (1 : 3) zapisnik
Šmartno 1928:ND Dravinja 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
2. krog 04.09.22
ND Mozirje - NK Ljubno:Združena Savinjska 1 : 6 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Posavje Krško 9 : 1 (4 : 1) zapisnik
NK Rogaška:A2S Celje 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah :Šmartno 1928 0 : 11 (0 : 4) zapisnik
1. krog 28.08.22
Šmartno 1928:NK Rogaška 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Združena Savinjska:ND Dravinja 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:A2S Celje 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
NK Posavje Krško:NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan