Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
14. krog 27.05.23
NK Imeno:NK Laško ODIGRANO
Mons Claudius:NK Radeče ODIGRANO
13. krog 20.05.23
NK Radeče:NK Imeno ODIGRANO
NK Laško:NK Hrastnik ODIGRANO
Mons Claudius:Kovinar Štore ODIGRANO
12. krog 13.05.23
NK Imeno:NK Hrastnik ODIGRANO
NK Radeče:Kovinar Štore ODIGRANO
11. krog 06.05.23
Kovinar Štore:NK Imeno ODIGRANO
NK Laško:Mons Claudius ODIGRANO
10. krog 22.04.23
Mons Claudius:NK Hrastnik ODIGRANO
9. krog 15.04.23
NK Hrastnik:NK Radeče ODIGRANO
NK Laško:Kovinar Štore ODIGRANO
8. krog 01.04.23
NK Imeno:Mons Claudius ODIGRANO
Kovinar Štore:NK Hrastnik ODIGRANO
7. krog 15.10.22
ŽNK Savinja Celje:NK Hrastnik ODIGRANO
NK Radeče:Mons Claudius ODIGRANO
NK Laško:NK Imeno ODIGRANO
6. krog 08.10.22
NK Hrastnik:NK Laško ODIGRANO
NK Imeno:NK Radeče ODIGRANO
Kovinar Štore:Mons Claudius ODIGRANO
5. krog 01.10.22
NK Hrastnik:NK Imeno ODIGRANO
Kovinar Štore:NK Radeče ODIGRANO
ŽNK Savinja Celje:Mons Claudius ODIGRANO
4. krog 24.09.22
NK Radeče:ŽNK Savinja Celje ODIGRANO
NK Imeno:Kovinar Štore ODIGRANO
Mons Claudius:NK Laško ODIGRANO
3. krog 17.09.22
NK Hrastnik:Mons Claudius ODIGRANO
ŽNK Savinja Celje:Kovinar Štore ODIGRANO
NK Laško:NK Radeče ODIGRANO
2. krog 10.09.22
NK Radeče:NK Hrastnik ODIGRANO
Kovinar Štore:NK Laško ODIGRANO
NK Imeno:ŽNK Savinja Celje ODIGRANO
1. krog 03.09.22
NK Hrastnik:Kovinar Štore ODIGRANO
Mons Claudius:NK Imeno ODIGRANO
KMN Sevnica:NK Radeče ODIGRANO
NK Laško:ŽNK Savinja Celje ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan