Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
11.01.2018
Razpis za priznanja MNZ Celje za leto 2017

V prilogi objavljamo razpis za priznanja MNZ Celje za leto 2017.


08.01.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 17/18 - časovnica za turnir 27.01.2018

Skupina A

Skupina B


08.01.2018
Rad igram nogomet 17/18 - časovnica za 4.2.2018

U9 - skupina D


08.01.2018
Rad igram nogomet 17/18 - časovnici za 28.1.2018

U9 - skupina C

U11 - skupina C


08.01.2018
Rad igram nogomet 17/18

 

U9 - skupina A

 

U11 - skupina A

NK Športikum Sevnica

 

NK Športikum Sevnica A

NK Laško Pivovar

 

NK Laško - Pivovar A

NK Radeče

 

ND Polzela

NK Hrastnik

 

NK Radeče

     

Kovinar Štore A

 

 

U9 - skupina B

 

U11 - skupina B

NK Šentjur A

 

NK Ljubno ob Savinji - beli

NK Šmarje pri Jelšah

 

NK Šentjur A

Mons Claudius

 

Mons Claudius

NŠ Jurček

 

NK Šmartno 1928

NK Rogaška A

 

NK Hrastnik

     

U9 - skupina C

 

U11 - skupina C

NK Ljubno ob Savinji - modri

 

NK Ljubno ob Savinji - modri

NK Šentjur B

 

NK Športikum Sevnica B

NK Rogaška B

 

NK Šentjur B

Kovinar Štore B

 

NK Laško Pivovar B

 

 

Kovinar Štore

     

U9 - skupina D

   

NK Ljubno ob Savinji - beli

   

ND Polzela

   

NK Šmartno 1928

   

ONŠ Savinjska

   

 

Termini izvedbe:

U9 skupina B – 13.1.2018 – Rogatec (dopoldne)

U11 skupina B 13.1.2018 – Rogatec (popoldne)

U9 skupina A - 14.1.2018 – Radeče (dopoldne)

U11 skupina A – 14.1.2018 – Radeče (popoldne)

U9 skupina D – 4.2.2018 – Prebold (dopoldne)

U9 skupina C  - 28.1.2018 Laško (dopoldne)

U11 skupina C - 28.1.2018 Laško (popoldne)


06.01.2018
Zimsko tekmovanje U13 - 2017/2018 - časovnici za 20.01.2018

Skupina B

Skupina C


06.01.2018
Zimsko tekmovanje U9 - 2017/2018 - časovnici za 20.01.2018

Skupina D 

Skupina B 


MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan