Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  13.08.22 
13.08.22 Koroška Dravograd : Šampion 1 : 4(0 : 1)
13.08.22 Drava Ptuj : Posavje Krško 3 : 2(0 : 0)
13.08.22 Dravinja : Šmartno 1928 3 : 0()
13.08.22 Rače : Bosch Bračič Videm 1 : 4(0 : 2)
13.08.22 Zavrč : Premium Dobrovce 2 : 0(1 : 0)
14.08.22 Brežice 1919 Terme Čatež : Podvinci 4 : 3(1 : 0)
13.08.22 Avto Rajh Ljutomer : Cirkulane 1 : 0(0 : 0)
2. krog  20.08.22 
20.08.22 Šampion : Cirkulane 1 : 0(0 : 0)
20.08.22 Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 0 : 3(0 : 1)
20.08.22 Brežice 1919 Terme Čatež : Zavrč 2 : 4(1 : 2)
21.08.22 Bosch Bračič Videm : Podvinci 3 : 1(1 : 0)
21.08.22 Šmartno 1928 : Rače 0 : 2(0 : 1)
20.08.22 Posavje Krško : Dravinja 1 : 1(0 : 1)
20.08.22 Koroška Dravograd : Drava Ptuj 1 : 3(0 : 0)
3. krog  27.08.22 
27.08.22 Drava Ptuj : Šampion 2 : 2(0 : 1)
27.08.22 Dravinja : Koroška Dravograd 4 : 0(2 : 0)
27.08.22 Rače : Posavje Krško 1 : 1(1 : 0)
27.08.22 Podvinci : Šmartno 1928 1 : 0(1 : 0)
28.08.22 Zavrč : Bosch Bračič Videm 2 : 1(1 : 0)
27.08.22 Avto Rajh Ljutomer : Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 1(1 : 0)
28.08.22 Cirkulane : Premium Dobrovce 0 : 0(0 : 0)
4. krog  03.09.22 
04.09.22 Šampion : Premium Dobrovce 0 : 1(0 : 1)
03.09.22 Brežice 1919 Terme Čatež : Cirkulane 3 : 1(0 : 1)
03.09.22 Bosch Bračič Videm : Avto Rajh Ljutomer 3 : 2(1 : 2)
04.09.22 Šmartno 1928 : Zavrč 0 : 3(0 : 1)
03.09.22 Posavje Krško : Podvinci 3 : 0(2 : 0)
03.09.22 Koroška Dravograd : Rače 0 : 7(0 : 3)
03.09.22 Drava Ptuj : Dravinja 0 : 0(0 : 0)
5. krog  10.09.22 
10.09.22 Dravinja : Šampion 4 : 2(1 : 0)
10.09.22 Rače : Drava Ptuj 0 : 0(0 : 0)
10.09.22 Podvinci : Koroška Dravograd 3 : 2(2 : 1)
10.09.22 Zavrč : Posavje Krško 2 : 3(2 : 1)
10.09.22 Avto Rajh Ljutomer : Šmartno 1928 3 : 0(3 : 0)
11.09.22 Cirkulane : Bosch Bračič Videm 1 : 0(0 : 0)
10.09.22 Premium Dobrovce : Brežice 1919 Terme Čatež 5 : 1(3 : 1)
6. krog  17.09.22 
17.09.22 Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 1(2 : 1)
21.09.22 Bosch Bračič Videm : Premium Dobrovce 2 : 2(2 : 1)
28.09.22 Šmartno 1928 : Cirkulane 2 : 2(2 : 0)
28.09.22 Posavje Krško : Avto Rajh Ljutomer 1 : 0(1 : 0)
17.09.22 Koroška Dravograd : Zavrč 1 : 4(1 : 1)
16.09.22 Drava Ptuj : Podvinci 0 : 0(0 : 0)
17.09.22 Dravinja : Rače 3 : 1(0 : 1)
7. krog  24.09.22 
24.09.22 Rače : Šampion 2 : 2(0 : 0)
24.09.22 Podvinci : Dravinja 2 : 0(0 : 0)
24.09.22 Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1(0 : 0)
24.09.22 Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0(0 : 0)
25.09.22 Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4(0 : 1)
24.09.22 Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1(2 : 1)
25.09.22 Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0(1 : 0)
8. krog  01.10.22 
02.10.22 Šampion : Bosch Bračič Videm 1 : 1(1 : 0)
02.10.22 Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5(0 : 3)
01.10.22 Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2(1 : 0)
01.10.22 Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2(2 : 0)
01.10.22 Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1(2 : 1)
01.10.22 Dravinja : Zavrč 1 : 0(0 : 0)
01.10.22 Rače : Podvinci 3 : 1(2 : 1)
9. krog  08.10.22 
08.10.22 Podvinci : Šampion 1 : 0(0 : 0)
08.10.22 Zavrč : Rače 2 : 3(1 : 1)
08.10.22 Avto Rajh Ljutomer : Dravinja 0 : 2(0 : 0)
09.10.22 Cirkulane : Drava Ptuj 2 : 1(1 : 0)
07.10.22 Premium Dobrovce : Koroška Dravograd 3 : 2(1 : 1)
08.10.22 Brežice 1919 Terme Čatež : Posavje Krško 4 : 0(2 : 0)
09.10.22 Bosch Bračič Videm : Šmartno 1928 4 : 2(1 : 1)
10. krog  15.10.22 
16.10.22 Šampion : Šmartno 1928 5 : 2(3 : 0)
15.10.22 Posavje Krško : Bosch Bračič Videm 0 : 3(0 : 1)
15.10.22 Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 4(0 : 3)
15.10.22 Drava Ptuj : Premium Dobrovce 3 : 1(1 : 0)
15.10.22 Dravinja : Cirkulane 1 : 2(0 : 0)
15.10.22 Rače : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1(3 : 0)
15.10.22 Podvinci : Zavrč 1 : 3(1 : 2)
11. krog  22.10.22 
22.10.22 Zavrč : Šampion 4 : 3(1 : 1)
23.10.22 Avto Rajh Ljutomer : Podvinci 2 : 1(0 : 1)
23.10.22 Cirkulane : Rače 0 : 3(0 : 2)
22.10.22 Premium Dobrovce : Dravinja 0 : 2(0 : 1)
22.10.22 Brežice 1919 Terme Čatež : Drava Ptuj 1 : 1(1 : 1)
23.10.22 Bosch Bračič Videm : Koroška Dravograd 4 : 0(1 : 0)
23.10.22 Šmartno 1928 : Posavje Krško 1 : 4(0 : 2)
12. krog  29.10.22 
29.10.22 Šampion : Posavje Krško 3 : 2(3 : 1)
29.10.22 Koroška Dravograd : Šmartno 1928 3 : 0()
29.10.22 Drava Ptuj : Bosch Bračič Videm 0 : 1(0 : 0)
29.10.22 Dravinja : Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 1(0 : 0)
29.10.22 Rače : Premium Dobrovce 1 : 1(1 : 1)
29.10.22 Podvinci : Cirkulane 1 : 2(1 : 0)
29.10.22 Zavrč : Avto Rajh Ljutomer 1 : 1(1 : 1)
13. krog  05.11.22 
05.11.22 Avto Rajh Ljutomer : Šampion 0 : 1(0 : 1)
05.11.22 Cirkulane : Zavrč 1 : 0(0 : 0)
05.11.22 Premium Dobrovce : Podvinci 0 : 1(0 : 1)
05.11.22 Brežice 1919 Terme Čatež : Rače 3 : 0()
05.11.22 Bosch Bračič Videm : Dravinja 1 : 1(0 : 1)
06.11.22 Šmartno 1928 : Drava Ptuj 2 : 4(2 : 0)
05.11.22 Posavje Krško : Koroška Dravograd 6 : 2(3 : 1)
14. krog  12.11.22 
12.11.22 Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0(5 : 0)
12.11.22 Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2(1 : 2)
12.11.22 Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3(0 : 1)
12.11.22 Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1(0 : 0)
12.11.22 Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0(2 : 0)
12.11.22 Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1(2 : 0)
13.11.22 Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0(0 : 0)
15. krog  11.03.23 
12.03.23 Cirkulane : Šampion
11.03.23 Avto Rajh Ljutomer : Premium Dobrovce
11.03.23 Zavrč : Brežice 1919 Terme Čatež
11.03.23 Podvinci : Bosch Bračič Videm
11.03.23 Rače : Šmartno 1928
11.03.23 Dravinja : Posavje Krško
11.03.23 Drava Ptuj : Koroška Dravograd
16. krog  18.03.23 
18.03.23 Šampion : Drava Ptuj
18.03.23 Koroška Dravograd : Dravinja
18.03.23 Posavje Krško : Rače
19.03.23 Šmartno 1928 : Podvinci
19.03.23 Bosch Bračič Videm : Zavrč
18.03.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Avto Rajh Ljutomer
18.03.23 Premium Dobrovce : Cirkulane
17. krog  25.03.23 
25.03.23 Premium Dobrovce : Šampion
26.03.23 Cirkulane : Brežice 1919 Terme Čatež
25.03.23 Avto Rajh Ljutomer : Bosch Bračič Videm
25.03.23 Zavrč : Šmartno 1928
25.03.23 Podvinci : Posavje Krško
25.03.23 Rače : Koroška Dravograd
25.03.23 Dravinja : Drava Ptuj
18. krog  01.04.23 
01.04.23 Šampion : Dravinja
01.04.23 Drava Ptuj : Rače
01.04.23 Koroška Dravograd : Podvinci
01.04.23 Posavje Krško : Zavrč
02.04.23 Šmartno 1928 : Avto Rajh Ljutomer
02.04.23 Bosch Bračič Videm : Cirkulane
01.04.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce
19. krog  08.04.23 
08.04.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Šampion
08.04.23 Premium Dobrovce : Bosch Bračič Videm
08.04.23 Cirkulane : Šmartno 1928
08.04.23 Avto Rajh Ljutomer : Posavje Krško
08.04.23 Zavrč : Koroška Dravograd
08.04.23 Podvinci : Drava Ptuj
08.04.23 Rače : Dravinja
20. krog  15.04.23 
15.04.23 Šampion : Rače
15.04.23 Dravinja : Podvinci
15.04.23 Drava Ptuj : Zavrč
15.04.23 Koroška Dravograd : Avto Rajh Ljutomer
15.04.23 Posavje Krško : Cirkulane
16.04.23 Šmartno 1928 : Premium Dobrovce
16.04.23 Bosch Bračič Videm : Brežice 1919 Terme Čatež
21. krog  22.04.23 
23.04.23 Bosch Bračič Videm : Šampion
22.04.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Šmartno 1928
22.04.23 Premium Dobrovce : Posavje Krško
23.04.23 Cirkulane : Koroška Dravograd
22.04.23 Avto Rajh Ljutomer : Drava Ptuj
22.04.23 Zavrč : Dravinja
22.04.23 Podvinci : Rače
22. krog  29.04.23 
29.04.23 Šampion : Podvinci
29.04.23 Rače : Zavrč
29.04.23 Dravinja : Avto Rajh Ljutomer
29.04.23 Drava Ptuj : Cirkulane
29.04.23 Koroška Dravograd : Premium Dobrovce
29.04.23 Posavje Krško : Brežice 1919 Terme Čatež
30.04.23 Šmartno 1928 : Bosch Bračič Videm
23. krog  03.05.23 
03.05.23 Šmartno 1928 : Šampion
03.05.23 Bosch Bračič Videm : Posavje Krško
03.05.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Koroška Dravograd
03.05.23 Premium Dobrovce : Drava Ptuj
03.05.23 Cirkulane : Dravinja
03.05.23 Avto Rajh Ljutomer : Rače
03.05.23 Zavrč : Podvinci
24. krog  13.05.23 
13.05.23 Šampion : Zavrč
13.05.23 Podvinci : Avto Rajh Ljutomer
13.05.23 Rače : Cirkulane
13.05.23 Dravinja : Premium Dobrovce
13.05.23 Drava Ptuj : Brežice 1919 Terme Čatež
13.05.23 Koroška Dravograd : Bosch Bračič Videm
13.05.23 Posavje Krško : Šmartno 1928
25. krog  20.05.23 
20.05.23 Posavje Krško : Šampion
21.05.23 Šmartno 1928 : Koroška Dravograd
21.05.23 Bosch Bračič Videm : Drava Ptuj
20.05.23 Brežice 1919 Terme Čatež : Dravinja
20.05.23 Premium Dobrovce : Rače
21.05.23 Cirkulane : Podvinci
20.05.23 Avto Rajh Ljutomer : Zavrč
26. krog  27.05.23 
27.05.23 Šampion : Avto Rajh Ljutomer
27.05.23 Zavrč : Cirkulane
27.05.23 Podvinci : Premium Dobrovce
27.05.23 Rače : Brežice 1919 Terme Čatež
27.05.23 Dravinja : Bosch Bračič Videm
27.05.23 Drava Ptuj : Šmartno 1928
27.05.23 Koroška Dravograd : Posavje Krško
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan