Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 26. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Ramšak Žan Dravinja 20 0 0
Kurež Robert Bosch Bračič Videm 20 1 0
Zajko Jan Ziko Podvinci 17 3 0
Pipenbaher Nejc Rače 16 6 0
Ketiš Tilen Avto Rajh Ljutomer 14 2 0
Mlakar Klemen Drava Ptuj 12 0 0
Lipec Urban Brežice 1919 Terme Čatež 12 3 1
Predikaka Gregor Zavrč 11 1 0
Rakar Michael Šampion 10 0 0
Blaj Marcel Drava Ptuj 10 0 0
Radovanić Borna Brežice 1919 Terme Čatež 10 0 0
Pušnik Nik Šampion 10 0 0
Horvat Nick Hanik Premium Dobrovce 10 1 0
Čakš Žiga Dravinja 10 1 0
Polak Anej Premium Dobrovce 10 2 0
Zorko Rok Zavrč 10 2 0
Novak Nino Rače 9 0 0
Črpič Jakob Brežice 1919 Terme Čatež 9 0 0
Gorenc Rok * Posavje Krško 9 1 0
Mihalič Luka Šampion 9 3 0
Danijel Luka Šmartno 1928 9 3 0
Erhatič Nik Drava Ptuj 9 6 0
Kocijan Blaž Šampion 8 0 0
Bloudek Adriano Premium Dobrovce 7 0 0
Orovič Jernej Podvinci 7 0 0
Petrinec Luka Podvinci 7 0 0
Klarić Jan Brežice 1919 Terme Čatež 7 2 0
Nemec Luka Avto Rajh Ljutomer 6 0 0
Šegula Marko Bosch Bračič Videm 6 0 0
Rajšp Žan Rače 6 0 0
Skuhala Mario Avto Rajh Ljutomer 6 0 0
Cimerman Alen Cirkulane 6 2 0
Pečnik Nejc Koroška Dravograd 5 0 0
Bučar David * Posavje Krško 5 0 0
Goljat Žiga Rače 5 0 0
Sirk Lev Brežice 1919 Terme Čatež 5 1 0
Podlesnik Gal Koroška Dravograd 5 3 0
Jurečič Žiga * Posavje Krško 5 3 0
Pranjič Darko Šmartno 1928 5 0 1
Filipović Luka Premium Dobrovce 4 0 0
Rogina Simon Bosch Bračič Videm 4 0 0
Matos Leonardo Brežice 1919 Terme Čatež 4 0 0
Šalamun Karel Avto Rajh Ljutomer 4 0 0
Ibričić Medin Brežice 1919 Terme Čatež 4 0 0
Lazar Dražen Zavrč 4 0 0
Šalamun Niko Drava Ptuj 4 0 0
Knez Alen Rače 4 0 0
Kajzer Rok Zavrč 4 0 0
Sivonjić Dario * Posavje Krško 4 0 0
Šabeder Rene Drava Ptuj 4 0 0
Vidovič Patrik Bosch Bračič Videm 4 0 0
Štancar Rok Šampion 4 0 0
Potočnik Denis Zavrč 4 1 0
Jevšnik Dejan Koroška Dravograd 3 0 0
Cesar Blaž Cirkulane 3 0 0
Božić Kristijan Brežice 1919 Terme Čatež 3 0 0
Križnik Sašo Šmartno 1928 3 0 0
Kogelnik Peter Koroška Dravograd 3 0 0
Zdovc Žiga Bosch Bračič Videm 3 0 0
Mihalić Patrik Zavrč 3 0 0
Leben Daniel Rače 3 0 0
Koren Marcel Zavrč 3 0 0
Sedej Vid Drava Ptuj 3 0 0
Kmetec Tim Premium Dobrovce 3 0 0
Nemec Tilen Avto Rajh Ljutomer 3 0 0
Drnovšek Miha * Posavje Krško 3 0 0
Kolenko Jakob Podvinci 3 0 0
Piskar Gal Šmartno 1928 3 0 0
Krajnc Sebastjan Bosch Bračič Videm 3 0 0
Rožmarič Blaž Dravinja 3 1 0
Podbrežnik Elvino Premium Dobrovce 3 2 0
Travnikar Robert Cirkulane 3 0 1
Škacan Filip Brežice 1919 Terme Čatež 2 0 0
Drevenšek Niko Drava Ptuj 2 0 0
Rogina Anton Bosch Bračič Videm 2 0 0
Rudolf Anej Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Paradiž Vid Koroška Dravograd 2 0 0
Cerjak Nik Brežice 1919 Terme Čatež 2 0 0
Janežič Filip Drava Ptuj 2 0 0
Kramberger Enej Drava Ptuj 2 0 0
Rešetič Timotej * Posavje Krško 2 0 0
Selčan Jan Šampion 2 0 0
Polanec Anei Rače 2 0 0
Hren Primož Dravinja 2 0 0
Zanič Zal Zavrč 2 0 0
Horvat Alen Rače 2 0 0
Vočanec Nikola Zavrč 2 0 0
Jadrić Marko Domagoj Drava Ptuj 2 0 0
Čuš Rene Bosch Bračič Videm 2 0 0
Jadric Nikola Daniel Drava Ptuj 2 0 0
Munda Primož Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Penič Maj Drava Ptuj 2 0 0
Feguš Makovec Lan Avto Rajh Ljutomer 2 0 0
Zamuda Horvat Žan Podvinci 2 0 0
Potočnik Alen Šmartno 1928 2 0 0
Kopušar Žan Šmartno 1928 2 0 0
Golub Sven Cirkulane 2 0 0
Romih Alen Zavrč 2 1 0
Bertalanič Nino Avto Rajh Ljutomer 2 1 0
Petkovič Jan Šampion 2 1 0
Ljubec Daniel Cirkulane 2 1 0
Žužek Žan Žak Šampion 2 2 0
Sagadin Kristjan Premium Dobrovce 2 0 1
Kolar Andraž Dravinja 1 0 0
Vučko Dejan Koroška Dravograd 1 0 0
Bogolin Anej * Posavje Krško 1 0 0
Panić David Premium Dobrovce 1 0 0
Zapušek Jure Šmartno 1928 1 0 0
Panič Primož Avto Rajh Ljutomer 1 0 0
Oman Jan Podvinci 1 0 0
Moličnik Urh Šampion 1 0 0
Semenič Gašper Avto Rajh Ljutomer 1 0 0
Tič Jakob Dravinja 1 0 0
Radić Aleksandar Dravinja 1 0 0
Hribar Daniel Brežice 1919 Terme Čatež 1 0 0
Kelc Klemen Bosch Bračič Videm 1 0 0
Omerovič Semin Šmartno 1928 1 0 0
Ramšak Žiga Podvinci 1 0 0
Kelc Vnuk Rok Zavrč 1 0 0
Pustinek Vid Avto Rajh Ljutomer 1 0 0
Gaber Tadej Dravinja 1 0 0
Sprinčnik Žan Podvinci 1 0 0
Živič David Podvinci 1 0 0
Veligošek Gašper Šampion 1 0 0
Krasniqi Edonis Šampion 1 0 0
Prahić Luka Podvinci 1 0 0
Stachel Tilen Koroška Dravograd 1 0 0
Svenšek Jure Rače 1 0 0
Lipavšek Kristian Cirkulane 1 0 0
Gojkošek Tomaž Podvinci 1 0 0
Napotnik Žan Dravinja 1 0 0
Vengust Luka Šampion 1 0 0
Kogoj Rok Rače 1 0 0
Vogrinec Valentin Drava Ptuj 1 0 0
Miličić Daniel Anthony Drava Ptuj 1 0 0
Hervol Jaka Brežice 1919 Terme Čatež 1 0 0
Plajnšek Žan Bosch Bračič Videm 1 0 0
Vinter Filip Avto Rajh Ljutomer 1 0 0
Vezjak Denis Dravinja 1 0 0
Rogina Davor Koroška Dravograd 1 0 0
Kraševec Alen Cirkulane 1 0 0
Anžel Leon Podvinci 1 0 0
Pesjak Gal Šmartno 1928 1 0 0
Ljubanić Dragan Koroška Dravograd 1 0 0
Kozjak Klemen Koroška Dravograd 1 0 0
Šket Lan Zavrč 1 0 0
Stachel Tadej Koroška Dravograd 1 0 0
Krošelj Nik Martin Brežice 1919 Terme Čatež 1 0 0
Pipenbaher Gašper Rače 1 0 0
Zazić Stefan Cirkulane 1 0 0
Čeh Leo Drava Ptuj 1 1 0
Stanojlovič Ognjen Koroška Dravograd 1 0 1
Aravs Miha Šmartno 1928 0 0 1
Lešnik Tilen Rače 0 0 1
Bek Jan Premium Dobrovce 0 0 1
Fras Andy Avto Rajh Ljutomer 0 0 1
Ljuboje Branislav Rače 0 0 1
Lukić Lucas Šampion 0 0 1
Kolenc Zevnik Urh Šampion 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan